Esbit Majoris 0,75L Paslanmaz Çelik Vakumlu Termos

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

En Zorlu Şartlar için Geliştirildi

Esbit Majoris paslanmaz çelik vakumlu termos, en zorlu koşullarda yüksek performansını korumaya devam eder. Çift cidarlı paslanmaz çelik gövdesi ile soğuk havalarda sıcak içeceğe ulaşmanın yoludur.

BPA İçermeyen Sağlıklı Malzeme

Kamp yaparken sıcak suya ulaşmakta zorlanıyorsanız Esbit Majoris vakumlu termos, tam size göredir. 18/8 BPA içermeyen gövdesi ile sıcak ve soğuk içecekleri sağlıklı şekilde muhafaza eder.

İşlevsel Ağız Tasarımı

İçeceklerinizi doldurup boşaltırken akışın rahat olmasını sağlayan geniş ağız tasarımı ile damlama sorununu azaltır. Geniş ağız yapısı ile temizleme sırasında da avantaj sağlar.

Kaydırmaz Taban Pedi

Vakumlu termosun taban kısmında yer alan kaydırmaz ped sayesinde her yüzeye güvenle koyabilirsiniz. Yüzeye tutunmayı artıran  taban pedi ile düşme ihtimali azalır.

Sızdırma Sorununu Ortadan Kaldırır

Fitalat içermeyen kaliteli toz boya ile renklendirilen model, %100 sızdırmazlığı ile vazgeçilmeziniz olur.

Güçlü Yalıtım, Fonksiyonel Tasarım

Vakumlu ısı koruma teknolojisi ile uzun süre içeceğin sıcaklığını koruyan termos, 0.17 L paslanmaz çelik bardağı ile ekstra eşya taşıma gerekliliğini ortadan kaldırır.

Güçlü Muhafaza Performansı

Esbit Majoris paslanmaz çelik vakumlu termosa 98°C sıcaklıkta su doldurduğunuz zaman bir gün sonra bile hala ısısını muhafaza ettiğini görürsünüz.

Hafif, Güçlü ve Şık Tasarım

Gövde ve taban tasarımı ile kavramayı kolaylaştıran termos, 0.5 L ergonomik gövdesi ile günlük sıcak içecek ihtiyacınızı karşılar.

Özellikler

  • Ürün: Majoris Termos
  • Ağız: Vakumlu, Geniş Tasarım, %100 Sızdırmaz
  • Gövde: Paslanmaz Çelik (18/8 BPA içermez), 0.5 L, Kaymaz Taban Pedi
  • Kapak: Paslanmaz Çelik, 0.17 L Bardak
  • Renklendirme: Toz Boya (Fitalat İçermez)
  • Muhafaza (Isı/Saat): 80°C/6 sa, 65°C/12 sa, 50°C/24 saat
  • Dolum (Isı): 98°C 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.