Esbit 1L Paslanmaz Çelik Vakumlu Termos

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Isı Tutma Performansı

Özel yalıtımlı ve çift katmanlı gövde tasarımı sayesinde yüksek ısı tutma performansına sahiptir.  Termosta muhafaza edilen sıvılar 6 saatin sonunda 85° C ısıya, 12 saatin sonunda 75° C ısıya, 25 saatin sonunda ise 60° C ısıya sahip olur.

Geniş İç Hazne Avantajı

1 litrelik kapasitesi ile gün boyunca yetecek kadar sıcak veya soğuk içeceği yanınızda taşımanıza olanak tanır. İç haznede kullanılan antimikrobiyal ve yalıtkan gümüş kaplama ise içeceklerinizin hem hijyenik hem de sıcak/soğuk kalmasına yardımcı olur.

Isıyı Koruyan Vakumlu Kapak

Özel vakumlu kapak tasarımı sayesinde hazne içindeki sıvıların ısılarını 25 saate varan sürelerde muhafaza eder. Söz konusu vakumlu kapak sayesinde içecekleriniz gün boyunca sıcak kalır.

Yüzde 100 Sızdırmazlık Garantisi

Özel tasarım vakumlu kapak teknolojisi sayesinde yüzde 100 sızdırmazlık sağlar. Bu sayede en zorlu outdoor faaliyetlerinizde bile içindeki içeceklerin dökülmesine izin vermez. 

Hijyenik Kullanım Sağlayan Çift Bardak

Çift bardaklı tasarımı ile hijyenik bir kullanım olanağı tanır. Termosun kapak kısmında iç içe geçmiş vaziyette bulunan bu bardakları, elde veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. 

Geniş Ağız Yapısı ile Konforlu Kullanım

Pratik bir şekilde doldurup boşaltabileceğiniz kadar geniş olan ağız kısmı, termosunuzu temizlemek istediğinizde de konfor sağlar.

Zorlu Koşullara Dayanıklı Gövde Malzemesi

18/8 BPA içermeyen paslanmaz çelikten üretilen gövdesi sayesinde düşme, çarpma gibi zorlu koşullarda bile uzun bir kullanım ömrü sunar.

Taşıma Kolaylığı Sağlayan Tasarım

29.5 x 9 cm ölçülerindeki bir silindir formunda olan Esbit termos, ideal ölçüleri ile taşıma kolaylığı sağlar. Bu sayede tüm outdoor aktivitelerinizde yanınızda taşıyabilir, kaymaz tabanı ve ele tam oturan tasarımı ve mat kaymaz kaplaması sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 1000 ml
  • Sıcak Tutma Süresi: max. 25 saat
  • Su Dolum Isısı: 98° C
  • Bardak Sayısı: 2 adet
  • Dış Yüzey: Paslanmaz Çelik
  • Boyutlar: 29.5X9 cm
  • Ağırlık: 589 gram

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.