Bo-Camp Side Katlanır Kamp Masası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Katlanabilir Masa

Kamp masası kolay katlanabilir özelliğiyle dikkat çekicidir. Kısa sürede açıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Yanlarında bulunan tutma ipleriyle pratik bir şekilde masanın üst bölümünü oturtabilirsiniz.

Pratik Taşıma İmkanı

Katlandığında boyutları küçülür bu sayede hem bagajda hem de evde küçük bir alan kaplar. Çocuklar ve yetişkinlerin kullanabileceği genişlikte bir masadır.

Isı ve Neme Karşı Dayanıklı Gövde

Alüminyum gövde ve parçaları güneşin yıpratıcı etkilerine karşı koruma sağlar. Yağmurda ıslandığında paslanmaz ve dayanıklı yapısıyla uzun zaman kullanılabilir.

Saklama Çantasıyla Kullanışlı

Pratik taşıma çantasıyla taşırken rahat edersiniz. Kamp masasını yürüyüş sırasında yanınıza alıp istediğiniz manzarada yemek yiyebilirsiniz. 

Kompakt Tasarım

Masanın parçaları tek tek ayrıldığı için rahat bir kullanım sağlar. Konfor sağlamak amacıyla üretilen özel tasarımıyla tercih edilir. Kamp sandalyelerini tamamlayan kullanışlı bir üründür.

Avantajlı Boyutlar

Açık boyutu 56x40.5x40 cm ve kapalı boyutu 58x14.5x6.5 cm olarak en uygun ölçülerdedir. Outdoor aktiviteleriniz sırasında kullanmadığınız zamanlarda katlayıp çantasında saklayabilirsiniz.

Outdoor Aktivitelerine Uygun

Piknik, deniz, kamp ve seyahatlerde masa ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayan pratik bir üründür. Yemek yerken size gereken alanı sağlar. Ayrıca masayı yıkayarak temizleyebilirsiniz.

Kolay Monte Edebilme Şansı

Katlanır masa farklı parçaların birbirine geçmesiyle oluşur. Kolay monte edilebildiği için sizi uğraştırmaz. Kamp eşyalarınızı hazırlarken masanızı kısa sürede kurabilirsiniz. Alüminyum gövde ve dayanıklı plastik geçme bölümleriyle dengede duran bir yapısı vardır.

Teknik Özellikler

  • Masa Özellikleri: Alüminyum Alaşım
  • Saklama Çantası: Var
  • Ağırlık: 1.2 kg
  • Açık Boyutları: 56x40.5x40 cm
  • Kapalı Boyutları: 58x14.5x6.5 cm
  • Katlanır Masa: Evet

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.