Altis BNCH06 Ayarlı Çok Fonksiyonlu Ağırlık Sehpası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

VELESBİT BİSİKLET MOTOSİKLET OYUNCAK VE SPOR EKİPMANLARI TURİZM İNŞAAT TARIM İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş-137293

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Fonksiyonlu Ağırlık Sehpası

BNCH06 ağırlık sehpası, çok fonksiyonlu tasarımıyla fitness egzersizleriniz için kolaylık sağlar. Ürünü kullanarak decline bench, bench press, lateral raise, arm curl ve leg extension antrenmanlarının tamamını yapabilirsiniz.

Tüm Direnç Egzersizleri ile Uyumlu

Çok yönlü tasarıma sahip olan ve birden fazla antrenman seçeneğini sizlere sunan ağırlık sehpasıyla mide, göğüs, karın, omuz, karın ve kol kaslarınızı kuvvetlendirmek için birçok direnç egzersizini yapabilirsiniz. Pratik kullanıma sahip olan ürün, kısa sürede kas kütlenizi geliştirmenize yardımcı olur.

Yüksek Taşıma Kapasitesi

BNCH06 ağırlık sehpası, 150 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Yüksek kapasite sayesinde ürün tüm beden ölçülerindeki sporcuların kullanımına uygundur.

Kaliteli Materyaller

Ağırlık sehpası birinci sınıf materyaller kullanılarak üretilmiştir. Materyal kalitesi egzersiz sürenizin daha güvenli geçmesini katkı sağlar. Aynı zamanda ürün kalitesi sebebiyle uzun yıllar yıpranmaz ve ilk günkü görünümünü korur.

Ayarlanabilir Açı

Egzersizlerinizin verimli geçmesi için konforunuz önemlidir. BNCH06’nın koltuk açısı, kademeli sisteme sahip olduğu için ayarlanabilir özelliktedir. Ayarlanabilir açı, antrenmandan önce koltuğunuzu vücudunuza ve egzersiz tercihinize göre ayarlamanızı sağlar.

Katlanabilir Yapı

Altis BNCH06, katlanabilir yapısı ve kompakt tasarımıyla kolaylık sağlar. Katlanabilir yapı sayesinde ürün için ayırdığınız alanda çok fazla yer kaplamaz. Aynı zamanda bu özellikler, ürünün bir yerden bir yere taşınmasını da pratik hale getirir.

Dayanıklı ve Güçlü Özellikler

Altis ağırlık sehpasının koltuk bölümü vücut yapınıza uygun olarak tasarlanır. İdeal yumuşaklığı antrenmanlarınızı daha konforlu geçirmenize yardımcı olan özelliklerden birisidir. Koltuğun altında yer alan sağlam ayaklar ise egzersiz yaparken ürünün devrilmesini engeller.

Kolay Kurulum Özelliği

Ağırlık sehpası kolay kurulum özelliği ile alternatiflerini gerisinde bırakır. Ürünün kurulumunu tamamlamak için herhangi bir montaj desteği almanıza gerek kalmaz. Kurulumu yapmanız için gerekli olan her şey ürünle birlikte  adresinize ulaşır.

Özellikler

  • Marka: Altis
  • Model: BNCH06
  • Taşıma Kapasitesi: 150 kg
  • Ürün Boyutları: 137x47x78 cm


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.