Haylou LS02 Akıllı Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Bizdenal

Mersis No :169054675100015 Şehir :Maltepe/İstanbul Adres :Girne Mh.Başögretmen Cd.Nehir Sk.No:5 Maltepe / İstanbul

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yükseltilmiş Şarj Süresi

Smart Watch 2,20 günlük uzun ömürlü Yüksek performanslı 260 mAh pil kapasiteli tasarlandı. Optimize edilmiş güç tüketimi yönetimi ve sistem enerji tasarrufu. Aynı zamanda kısa devre önleyici çip ile bütün gün endişelenmeden kullanabilirsiniz.

IP68 Suya ve Toza Dayanıklılık Sertifikası

IP68 Suya-Toza dayanıklılık sertifikası ile günlük hayatınızda endişelenmeden kullanabilirsiniz. Elinizi yıkarken, Yağmur altında yürürken veya spor yaparken saatinizi çıkarmanıza gerek kalmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tek Adımda Sağlıklı Yaşam, Özel Haylou Uygulaması

Haylou Uygulaması, vücut hareketi verilerini gerçek zamanlı olarak kaydederek saatin uygulamadaki çeşitli işlevlerini ayarlamak için senkronize çalışır. Hangi işlev modunda olursanız olun onu çok seveceksiniz!

Hafif ve Rahat Tasarım, Dahili Optik Nabız Ölçer

Sadece 38 g ağırlığa sahip olan Haylou Akıllı Saat 2 yumuşak ve pürüzsüz 20mm kordonu ile günlük kullanımda varlığını unutturacak kadar rahattır, 2 dahili optik nabız ölçeri ile 24 saat sizi izler ve verileri takip etmenize olanak sağlar.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.