Parrot MKİ9000 Müzik Aktarımlı Bluetooth Araç Kiti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yolculukta En Sevdiğiniz Müzikleri Çalın

Yolculuk yapmayı daha keyifli hale getiren müzik listenizden uzak kalmanıza gerek yok! Parrot MKİ9000 araç kiti sayesinde akıllı cihazlarınızı araç hoparlörüne bağlayarak istediğiniz şarkıyı açabilirsiniz.

Ses Kontrolü ile Kolay Kullanım

Ekran ihtiyacını ortadan kaldıran sesli menüsü sayesinde istediğiniz özelliği kullanabilirsiniz. Ekrana bakmanıza gerek kalmadan sesli rehber okuma (Text to Speech) özelliği ile arkadaşlarınızı arayabilirsiniz. Bu özellik için rehberinizi bir kaç dakika içinde senkronize etmeniz yeterlidir.

Tüm Multimedya Cihazları ile Bağlantı

iPod, MP3 çalar, CD çalar, Mini Disk gibi multimedya cihazları, akıllı telefonlar ve USB gibi depolama aygıtları ile uyumlu çalışır. İnternete gerek kalmadan hafızaya attığınız şarkıları dağ başında bile dinleyebilirsiniz.

En Kaliteli Ses Deneyimi

Araç hoparlörlerine cihazlardan aktarım yapmayı sağlayan Parrot MKİ9000 kit sayesinde kaliteden ödün vermeyin. Amfi ve ses efekti özellikleri ile iyileştirilmiş müzik dinleme deneyimini yaşayın.

DSP-3 ile Sesli Telefon Görüşmeleri

Kişisel telefon görüşmelerini en iyi haliyle yapmanızı sağlayan Parrot MKİ9000 müzik aktarımlı bluetooth araç kiti ile sürüş güvenliğiniz artar. DSP-3 yazılımı ile yeni ses teknolojilerini kullanan model, dış ses ve araç içi gürültüyü azaltarak kristal netliğinde dinleme-konuşma sunar.

Hemen Elinizin Altında

Kablosuz tasarımlı uzaktan kumandayı aracın istediğiniz bölmesine yerleştirebilirsiniz. Direksiyon, torpido ya da konsol; en rahat kullanacağınız yere kumanda ve cihaz kablolarını hızla kurabilirsiniz.

Otomatik Ses Tanıma Fonksiyonu

MKİ9000 Bluetooth araç kitinin otomatik ses tanıma özelliği ile sesli şekilde menülere erişebilir, sürüş pozisyonunuzu bozmadan tüm fonksiyonları kullanabilirsiniz.

Çift Mikrofonun Avantajını Yaşayın

Ayarlanabilir yönlü harici çift mikrofon sayesinde en iyi konuşma deneyimini yaşarsınız. 5 farklı cihaz ile eşleşebileceği için sadece siz değil, arabadaki diğer kişiler de konuşmalarını hoparlörden yapabilir!

Özellikler

  • Bağlantı: Bluetooth v2.0, EDR
  • Profiller: HFP, A2DP, AVCRP, OPP, PBAP
  • Senkronizasyon: 5 cihaz, PİN (0000)
  • Rehber Bağlama: 4x2000 kişi, Text To Speech (Sesli Okuma), Otomatik Senkronizasyon
  • Sesli Görüşme: Çift Yönlü Aktarım, Çift Mikrofon (Ayarlanabilir Yön),
  • Ses: DSP-3 (Gürültü Azaltma), Dijital D-Sınıfı Amfi (20W)
  • Uyumluluk: Bluetooth® Stereo (A2DP) Uyumlu Cihaz, iPhone, iPod, USB, CD çalar, Mini Disk gibi multimedya cihazları

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.