Kodak Camping 200 Kamp Tipi El Feneri

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çarpıcı İşlevsellik

Camping 200 el feneri, 3 ışık moduna sahiptir. El feneri, masa lambası ve kamp Lambası bulunan üçü bir arada çok fonksiyonel bir ürün olarak tasarlanmıştır.

Tüm Etkinliklerinizi Aydınlatın

Yürüyüş, karavan ve kamp yapma gibi aktivitelerde kullanabileceğiniz bir üründür. Aynı zamanda geceleri bir masa etrafında oturduğunuz açık hava etkinliklerinde de kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken; döner kolu kaldırmak ve ihtiyacınıza uygun pozisyona getirmektir.

Aydınlatma Seçenekleri

200 ve 160 lümen ışık, 150m kirişe sahip olan kamp tipi el feneri, IP42 değişken hava şartlarına karşı dayanıklılık gösterir.

İdeal Boyutlar

En kompakt şekilde tasarlanan cihazın ampulü 15.5 cm x Ø12.5 cm boyutlarında üretilmiştir. Pilsiz 210 gram ağırlığındaki kamp lambası, kolay taşınır ve en işlevsel kullanımı sunar.

Hava Koşullarına Karşı Dayanıklı

Hava şartlarına karşı dayanıklı olan 10 metrelik bir menzil alanına sahiptir. Bu özellik sayesinde zor koşullarda bile en güvenli kullanıma olanak verir.

Farklı Çalışma Modları

Açık LED ışık, yaklaşık olarak 160 lümen, SMD LED ışık yaklaşık olarak 200 lümen ve 3 W LED ışıktan oluşan 3 farklı çalışma moduna sahiptir. 

Üstün Koruma

1 milimetrenin üzerindeki katı cisimlere karşı koruma sağlayan kamp tipi el feneri, dikeyde 15 dereceye kadar eğimli koruma sayesinde dikey olarak düşen su damlalarına karşı korur ve sınırlı girişe izin verir.

Kaliteli Materyaller

En dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen fener; kamp, karavan ve açık hava aktiviteleri için kullanabileceğiniz uzun ömürlü bir kamp feneridir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Model: Camping 200
  • Işık: 15.5 cm x Ø12.5 cm
  • Pil Tipi: Ni- MH, Alkaline, Çinko-Klorür, Lityum
  • Çalışma Modları: 3
  • LED Işık: Yaklaşık 160 Lümen, 3 W LED, SMD LED 200 Lümen
  • Hava Koşullarına Direnç Derecesi: IP42

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.