Jimmy JV65 Plus Paspaslı Şarjlı Dikey Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

CERNET E-TİCARET VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Jimmy JV53 Dikey Şarjlı Süpürge

Yeni nesil teknolojisi ile ev temizliği artık çok kolay. Jimmy, yaklaşık 4-5 saat sürede şarj olarak tam 45 dakika boyunca çalışma performansı sunar. Geniş evler için dahi kablosuz süpürge kullanım imkânı sağlayarak her eve, keyifli bir temizlik deneyimi yaşatır.

Minimum Ses ve Maksimum Güç

71 ile 80 dB(A) aralığında ses frekansına sahiptir, en güçlü seviyede bile olabildiğince sessiz çalışır. 145AW emiş gücü ile maksimum performans sergileyerek tüm yüzeylerde, kolaylıkla derinlemesine temizlik etkisi yaratır.

H13 Gerçek HEPA Filtre

Filtrasyon sistemini H13 gerçek HEPA filtre aracılığıyla gerçekleştiren Jimmy, en ince toz partiküllerini yakalar. Etkili filtreleme sayesinde ortamın, alerjik reaksiyonlar oluşturabilen tozlardan arınmasına yardımcı olur.

Geniş Toz Haznesi

Tüm evi, 0.5 litre toz haznesi ile tek seferde süpürmeyi sağlar. Toz haznesi, basit bir hamle ile temizlenerek tekrar kullanım için pratik şekilde hazır edilir.

Artırılmış Güç Kapasitesi

Maksimum 2200W güç kapasitesi ile zeminde bulunan en küçük taneleri dahi hızlı ve kolay şekilde temizler, böylece emekten ve zamandan tasarruf etmeyi mümkün kılar.

Opsiyonel Hız Modları

Küçük çaplı temizlik veya tüm evi derinlemesine süpürme işlemi i Jimmy ile mümkün. 3 farklı hız modu seçeneği ile gereksinimlerinize uygun bir süpürgeye anında ulaşabilirsiniz.

Ergonomik ve Modern Tasarım

Tutuş ve kullanım özellikleri itibariyle oldukça ergonomiktir, bu sayede temizlik boyunca rahat bir deneyim sunar. Modern tasarımı sayesinde dik bir şekilde konumlandırılarak fazla yer kaplamaması da sağlanır.

Hafif ve Kullanımı Basit

3.3 kg ağırlığı sayesinde hafif ve dayanıklı bir donanıma sahiptir; bu sayede rahat bir temizliğin ayrıcalığını, uzun yıllar boyunca sürdürür.

Genel Özellikler

 • Derecelendirme Gücü: 500W
 • Emme Basıncı: 22000Pa
 • Emiş Gücü: 145AW
 • Pil Kapasitesi: 8*2500 mAh
 • Voltaj: 28.8V
 • Şarj Süresi: 4-5 Saat
 • Toz Haznesi Kapasitesi: 0,5L
 • Hız Modu Seçeneği: 3 Mod
 • Ses Seviyesi: 71 dB(A) - 80 dB(A)
 • Maksimum Çalışma Süresi: 45 Dakika
 • Filtrasyon Sistemi: H13 Gerçek HEPA
 • Güç (Watt): 1501 - 2200 Watt

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.