Fitbit Charge 3 Akıllı Bileklik

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TURKCELL

Mersis No :3325557348157806 Şehir :Tuzla/İstanbul Adres :Orta Mahalle Öztaş Sokak No:8/1 H Blok Tepeören Tuzla/İstanbul

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kendini Yepyeni Bir Seviyede Tanı

Fitbit Charge 3 vücudunuz, zindeliğiniz ve aralarındaki her şey hakkında fikir verir, kendinizi ne kadar iyi tanırsanız o kadar iyi olabilirsiniz. Charge 3'ü ne kadar fazla kullanırsanız, kendiniz ve egzersizleriniz hakkında çok şey öğrenirsiniz, böylece önemli değişiklikleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Sağlığınız ve Kalbiniz Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

7/24 Nabız Takibi: Charge 3, kalbinizle ilgili anlamlı bilgileri ortaya çıkarmak için en gelişmiş kalp atış hızı sensörlerini ve algoritmalarını kullanır.
Kalori Takibi: Ne kadar kalori yaktığınızı bilin ve hedeflerinize ulaşmak için öğrendiklerinizi kullanın.
Gerçek Zamanlı Kalp Atış Hızı Bölgeleri: Her egzersizden en iyi şekilde yararlanmak için ne zaman Fat Burn, Cardio veya Peak bölgelerinde olduğunuzu görün.

Adımlarınızdan Daha Fazlasını İzleyin

Otomatik Uyku İzleme: Ne zamandır aydınlık, derin ve REM uyuduğunuzu görün ve nasıl daha iyi dinleneceğinizi öğrenmek için kişiselleştirilmiş görüşlere kavuşun.
Kadın Sağlığı Takibi: Süreleri izlemek, semptomları kaydetmek ve yumurtlama ve doğurganlık pencerelerini tahmin etmek için Fitbit uygulamasıyla Fitbit Şarj 3'ü kullanın.
Fitbit App Dashboard: Hedefler belirleyin, ilham alın, arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve sağlık ve zindeliğinizin anlık görüntüsünü tek bir yerde toplayın.

Aktivitenizi Anlayın ve Egzersizlerinizi Arttırın

Otomatik Egzersiz Tanıma: SmartTrack ile koşular, yüzmeler, eliptik, spor ve daha fazlası gibi egzersizler sizin için otomatik olarak kaydedilir.
15+ Hedef Tabanlı Egzersizler: Koşu, bisiklet, yüzme, yoga, devre antrenmanları ve daha fazlasını seçin, ardından bir hedef belirleyin ve gerçek zamanlı istatistikler alın.
Gerçek Zamanlı Hız ve Mesafe: Dış mekan çalışmalarında ve sürüşlerde ekranda hızı ve mesafeyi görmek için Charge 3'ü telefonunuzun GPS'sine bağlayın.

En Sevdiğiniz Akıllı Özellikleri Bileğinizden Alın

Su Geçirmezlik: Charge 3, 50 m’ye kadar suya dayanıklıdır, böylece havuzdaki zamanı izleyebilir veya duşa takabilirsiniz.
Bileğinizdeki Hatırlatıcılar: Bütün gün ne kadar süredir aktif olduğunuzu bilin ve çok uzun süre oturduysanız, harekete geçmeniz için gereken dürtüyü alın.
Rehberli Solunum Seansları: Kalp atış hızınıza bağlı rehberli solunum seansları ile gün boyunca sakin olun.

Dayanaklı ve Hafif

7 Gün Batarya Süresi: 7 günlük pil ömrü, gece ve gündüz görüş ve ilham almaya devam edin. Pil süresi kullanıma ve diğer faktörlere göre değişir.
Daha Akıllı, Daha Keskin Dokunmatik Ekran: Geniş, arkadan aydınlatmalı ekran aydınlatma koşullarına otomatik olarak uyum sağlar, böylece istatistikleri istediğiniz zaman kolayca görebilirsiniz.
Dayanıklı, Hafif Tasarım: Havacılık sınıfı alüminyum, düz bir kasa ve Corning Gorilla Glass 3, Charge 3 rahat ve dayanıklıdır.

Özellikler

  • 7/24 Nabız Takibi
  • Hedef Odaklı Egzersizler
  • Su Geçirmezlik
  • Uyku Seansları
  • Ekran Bildirimleri
  • 7 Güne Kadar Batarya Süresi
  • Bu gelişmiş Akıllı Bileklik iOS, Android ve Windows Telefonlar ile uyumlu akıllı özelliklerle doludur. 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.