Ugreen USB 2.1A Seyahat Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı ve Portatif

Ugreen 2.1A seyahat şarj cihazı ile seyahatlerinizde ve gezilerinizde akıllı telefonlarınızı güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. Küçük boyutu sayesinde çantanızda hatta cebinizde bile kolayca taşınabilmektedir.

Güvenli Kullanım

Güvenli bir şarj sunan 2.1A çıkışı ile tüm USB kablolarınızı şarj cihazında kullanabilirsiniz. Ayrıca Ugreen seyahat şarj cihazı; kısa devre, aşırı ısınma ve yüksek voltaj gibi durumlarda kendini ve akıllı telefonunuzu korumaya alarak maddi zararların da önüne geçer.

Özellikler

  • Ürün Kodu: 50460
  • Güç Çıkışı: 5V 2.1A
  • Koruma: Kısa devre, yüksek voltaj, yüksek sıcaklık, düşük voltaj
  • Malzeme: ABS + PC

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.