Swiss Charger PB-20000B 20000 mAh Taşınabilir Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Kapasiteli PowerBank

20.000 mAh kapasitesi sayesinde tam dolu batarya ile akıllı telefonunuzu ortalama 10 kez şarj edebilirsiniz. Böylece uzun süre prize ihtiyaç duymazsınız.

Farklı Mobil Cihazlarla Uyumlu Tasarım

2 adet standart USB çıkışı ve 1 adet mikro USB çıkışı sayesinde farklı USB uçlara sahip mobil cihazları şarj eder. Özellikle acil durumlarda avantaj sağlayan bu özellik sayesinde ekstra çevirici aparatlara ihtiyaç duymazsınız.

LED Doluluk Göstergesi Avantajı

LED ışıklı şarj doluluk oranı göstergesi sayesinde powerbank doluluk oranını zahmetsizce görebilir, mobil cihazlarınızın şarjı tükendiğinde hazırlıksız yakalanmazsınız.

Aynı Anda İki Cihazı Şarj Etme Fırsatı

2 farklı girişi, sadece farklı türden uca sahip mobil cihazları şarj etmekle kalmaz aynı zamanda iki cihazı birden şarj etme avantajı sunar. Bu sayede cihazlarınızı vakit kaybetmeden şarj edebilirsiniz.

Uyumlu Cihazlar için Hızlı Şarj Desteği

Hızlı şarj teknolojisine sahip olan akılı telefonlar ve laptop, notebook, tablet, medya oynatıcıları, el feneri, Bluetooth hoparlör, radyo gibi diğer mobil cihazları kısa sürede şarj edebilirsiniz. Zaman tasarrufu sağlayan bu fonksiyon, cihazlarınızın bataryasına zarar vermez.

Aşırı Isınma Koruması ile Güvenli Kullanım

Aşırı ısınma ve kısa devre gibi durumlar için özel bir koruma teknolojisine sahip olan powerbank, hem kendisi hem de bağlı cihazlar için güvenli bir kullanım sunar.

Darbelere Dayanıklı Dış Yüzey

Dayanıklılığı artırılmış özel bir malzemeden üretildiği için darbe ve çizilmelere karşı dirençlidir. Bu özelliği sayesinde uzun bir kullanım ömrü vadederken sade tasarımı ve minimal boyutlar ile konforlu bir kullanım sunar.

Uzun Kullanım Ömürlü Li Polimer Batarya

Yüksek kapasiteli lityum polimer batarya, dayanıklı olduğu kadar esnek olan yapısı sayesinde kolay deforme olmadan uzun yıllar kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 20.000 mAh
  • Batarya Tipi: Lityum Polimer
  • Hızlı Şarj: Var
  • Doluluk Göstergesi: Var
  • Gösterge Tipi: LED
  • Çıkış Sayısı: 2 Adet
  • Çıkış Tipi: Standart USB (Type-A), Mikro USB
  • Çıkış Kablosu: Harici Kablo
  • Gövde Malzemesi: Plastik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.