Baseus Adaman 10.000 mAh 22.5W Çift USB Type-C Hızlı Taşınabilir Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Birden Fazla Şarj Avantajı

Baseus Adaman taşınabilir şarj aleti ile elektronik cihazlarınızı tek seferde birden fazla kez şarj etmeniz mümkündür. Ürünün bu özelliği her an her yerde telefon ve diğer elektronik cihazlarınızı şarj ederek bağlantıda kalmanıza imkân tanır.

İşlevsel Dijital Ekran

Şarj aletinin üzerinde bulunan dijital ekran, cihazın şarj seviyesini gösterir. Böylece şarj seviyesi azaldığında doldurarak ürünü her daim kullanıma hazır bir şekilde yanınızda bulundurabilirsiniz.


Üç Farklı Bağlantı Girişi

Bu şarj cihazı Lightning, Micro USB ve Type-C olmak üzere üç farklı bağlantı girişine sahiptir. Bu özellik aynı anda birden fazla cihazı şarj ederek zamandan tasarruf etmenize olanak sağlar.

Güvenli Kullanım Olanağı

Ürünün tasarımında bulunan elektromanyetik alan koruması, aşırı akım ve aşırı ısınma önlemleri, olası problemleri önleyerek güvenli bir kullanım sunar. Sizi ve sevdiklerinizi kazalara karşı koruyan bu önlemler, cihazınızın zarar görmesini de engeller.

Darbelere Dayanıklı Yapı

Yüksek kaliteli materyallerden üretilmiş olması ürünü darbelere karşı dayanıklı kılar. Ürünün kullanım ömrünü uzatan bu özellik, uzun vadede ekonomik anlamda tasarruf etmenize yardımcı olur.

Hızlı Şarj Özelliği

Lightning şarj özelliği ile cihazlarınızı oldukça kısa bir sürede şarj eden bu ürün, sizi bekleme zahmetinden kurtarır. Vaktinizin kısıtlı olduğu günlerde şarjınızı hızlıca doldurabilir, konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Sade ve Şık Tasarım

Ürünün yalın ve basit görüntüsü tüm eşyalarınıza kolayca uyum sağlar. Yenilikçi tasarımı ise modern ve şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Hafif ve Kompakt

İdeal boyutlara sahip bu şarj cihazını çantanızda kolayca taşıyabilir, dilediğiniz her yere götürebilirsiniz. Cihazın oldukça hafif olması rahat ve pratik bir kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

  • Boyut: 14.3 x 6.5 x 2.6 cm
  • Malzeme: Metal
  • Batarya Kapasitesi: 100000 mAh
  • Ağırlık: 410 gr

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.