Philips DLC2518F

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kesintisiz Hızlı Şarj

Hızlı şarj desteği cep telefonu ve tablet gibi elektronik cihazların pil dolumunu kısa sürede tamamlar. Üstün performans sergileyen data ve şarj kablosu ile kesintisiz, güçlü bağlantı kurabilirsiniz.


Micro USB Girişli Cihazlar ile Tam Uyumlu Bağlantı

Evde, ofiste, araba ve dışarıda kullanım için ideal olan kablo, micro USB girişli tüm cihazlar ile %100 uyumludur. USB portu kullanabileceğiniz tüm cihazlara bağlayabilir, şarj ve data aktarım işlemlerini sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz.

Veri Transferini Hızlı ve Sorunsuz Tamamlayın

Data aktarımı konusunda yüksek performansı ile bir adım öne çıkan kablo, kesintisiz ve net veri transferi sağlar. Ses, görüntü ve belge dosyalarını kısa sürede farklı cihazlara aktarabilir, verilerinizi güvenli şekilde saklayabilirsiniz.

TPE Malzeme Yapısı

TPE yapılı kablo, dış etkenlere karşı hassas iç kabloları güvenli şekilde korur. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen kaplama, kopma ve aşınmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Esnek kullanım için ideal olan kablo, özel dokusu sayesinde kullanım rahatlığı sunar.

Modern ve Şık Tasarım Detayları

Sade ve modern görünümü ile öne çıkar. Siyah renkli olarak tasarlanan kablo yassı yapısı sayesinde keyifli kullanım sağlar. Cep telefonu aksesuarları konusunda şıklığa önem verenlerin tercihi şarj kablosu ile keyifli kullanım elde edebilirsiniz.

Aşınmaya Dayanıklı Kablo Ucu

Hem data hem de hızlı şarj kablosu olarak kullanıma uygundur. Çok yönlü kullanım tarzı ile dikkat çeken ürün, yüksek kaliteli kablo uçlarına sahiptir. Alüminyum yapılı uçlar aşınma, kırılma ve çizilmelere karşı oldukça sağlam şekilde tasarlanmıştır.

Güvenli Şarj İçin İdeal

Güvenli şarj teknolojisi ile donatılmıştır. Pil tamamen dolduğunda şarj akımını durdurarak aşırı güç aktarımını engeller. Isınma ve kısa devre sorununun önüne geçen güvenli şarj özelliği, batarya ömrünün korunmasına yardımcı olur.

Şarj Ederken Cihazını Kullanmaya Devam Edin

1.2 metre uzunluğa sahip kablo, şarj sırasında cihazınızı kullanmanıza olanak tanır. İdeal kablo uzunluğu sayesinde cihazınızı şarj ederken kullanmaya devam edebilir, işlerinizi ara vermeden tamamlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Tipi: Data ve hızlı şarj
  • Kablo Yapısı: TPE
  • Renk: Siyah
  • Bağlantı: USB
  • Konnektör Ucu: Micro USB
  • Kablo Uzunluğu: 1.2 m

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.