Mcdodo Type-C to Type-C 2m Data Veri ve Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Şarj Gücü

Mcdodo Type-C şarj kablosu hem Macbook hem de Type-C uyumlu cihazlarını en hızlı ve en güvenli şekilde şarj edebilir. 60 W şarj çıkış gücüne sahip bu ürün PD Type-C hızlı şarj desteğine sahiptir. Bu cihaz hem güvenli hem de hızlı şarj etmeye ve dilerseniz de veri aktarımlarını daha hızlı yapmanıza imkan sağlar.

Fiber Malzemeleri Sayesinde Yüksek Direnç

Mcdodo’nun bu ürünü çinko alaşımı ve fiber örgü materyallerinden üretilir. Üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler sebebi ile kopmalara ekstra direnç sağlar. Böylece uzun yıllar ürüne zarar gelmeden kullanma şansınız olur.

Yüksek Veri Aktarım Hızı

Mcdodo’nun bu modeli Type-C uyumluluğu olan her türlü teknolojik aletle kullanılabilir. Yüksek kalitesi ve 2.0 veri aktarım hızı sayesinde  sayesinde veri aktarımlarını en hızlı şekilde yapabilirsiniz.  Aynı zamanda  Q.C 4.0 Qualcomm hızlı şarj desteğine de sahiptir.

Ürün Uyumluluğu

Type-C model olan tüm tabletler ve telefonlar ile %100 uyumludur. Telefon standartlarına uygun olan hızlı şarj ve veri aktarımını kolay şekilde gerçekleştirir. Aynı zamanda 2015-2017 arası üretilen Macbook, Xiaomi Notebook, Dell Notebook gibi birçok marka ile %100 uyumlu çalışır.

Ergonomik Kablo Uzunluğu

Mcdodo Type-C şarj kablosu 2 m uzunluğu sayesinde rahat kullanım sağlar. Cihazınızda veri aktarımı yaparken veya şarj ederken rahatlıkla yerinizden kalkıp hareket edebilirsiniz. 2 metre uzunluğu sayesinde herhangi bir takılma veya hareketinizi engelleme durumuyla karşılaşmazsınız.

Şık Tasarım

Type-C şarj kablosu koyu gri rengi ile dikkat çeken bir üründür. Dışarıda kullanırken zarif duruşu ile bilgisayar ve telefonunuza şık bir hava katarak görenlerin beğenisini kazanır.

Hiç Bitmeyen Oyun Zevki

Mcdodo Type-C şarj cihazı hızlı şarj ve birçok cihaza uyumlu olması sayesinde oyun oynarken şarj bitmesi ve oyunun yarıda kalması sorunlarını ortadan kaldırır. Farklı tasarımlara sahip bu ürün, rahat tutuş özelliği ile oyun oynarken sizi engellemez. Şarjınızı en hızlı şekilde doldurarak oyundan aldığınız zevki katlar.

Her Bütçeye Uygun

Ürünün sahip olduğu geniş fiyat aralıkları sayesinde her bütçeye uygundur. Uzun kablosu ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanmanıza imkan sağlar. Böylece bozulma sorunlarının önüne geçer ve uzun vadede tasarruf ettirir.

Teknik Özellikler

  • Model: Şarj Kablosu
  • Bağlantı Tipi : Type-C
  • Kullanım Tipi : Data ve Şarj Kablosu
  • Materyal : Çinko Alaşımı
  • Gücü : 3.0 A
  • Şarj Çıkışı : 60W
  • Ürün Boyutu : 2 metre

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.