Mcdodo CA-7270 Lightning 3A 1.2m Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Mcdodo  Lightning 3A 1.2m  Hızlı Şarj ve Data Kablosu CA-7270

USB girişi olan cihazlar ile Lightning girişi olan cihazlar arasında senkronizasyon, hızlı şarj ve dosya aktarımı sağlayan Mcdodo CA-7270 Lightning 3A 1.2 Metre Hızlı Şarj ve Data Kablosu uzun ve yoğun kullanımlarda dahi maksimum performans göstermesi için tasarlanmıştır.

Tüm iOS işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz Mcdodo CA-7270 Lightning 3A 1.2 Metre Hızlı Şarj ve Data Kablosu, geliştirilmiş akıllı şarj teknolojisi kullanır. Bu sayede mobil cihazınızın aşırı şarj olmasını önler, sabit bir akım sağlar ve pil ömrünü uzun tutmaya yardımcı olur.

Aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, tüm mobil cihazlar için güvenli ve hızlı şarj sunar.

1.2 Metre uzunluğu ve 3 ampere kadar hızlı şarjı destekleyen Mcdodo CA-7270 Lightning 3A 1.2 Metre Hızlı Şarj ve Data Kablosu, sağlam yapısı ile kırılmayı önler ve aşınmaya karşı dayanıklıdır uzun ömürlü kullanım sağlar. Dayanıklı kaplaması ile ek koruma ve esneklik sağlar. Kablo bağlantı noktaları daha da güçlendirilmiştir. Bükülebilir esnek ve kırılmalara karşı dayanıklıdır.

Teknik Özellikler

  • Güç: 3 Amper
  • Kablo A Ucu: USB-A
  • Kablo B Ucu: Lightning
  • Materyal: TPE yuvarlak tip kablo
  • Uzunluk: 1.2m (120cm)
  • Kullanım Tipi: Şarj ve veri aktarımıTeknik Özellikler

Ürün Model Adı
MCDODO CA-7270 LİGHTNİNG 3A 1.2M HIZLI ŞARJ VE DATA KABLOSU
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
LİGHTNİNG
Giriş Soket Tipi
YOK
Kablo Materyali
LİGHTNİNG
Mfı Lisansı
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PHILIPS
Henüz yorum yok