Cellularline Tetra Force Type C Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

PİVOT ELEKTRONİK VEDANIŞMANLIK SAN. VETİC. LTD. ŞTİ.-135881

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Kullanım Avantajı

Hem şarj hem de data kablosu olarak tasarlanan Cellularline Tetra Force Type C kablo, uyumlu konnektöre sahip mobil cihazlarınızı şarj etmenizi sağlarken cihazlar arası veri aktarımına da olanak tanır.

Basınca Dayanıklı Konnektörler

Basınca ve darbeye dayanıklı metal konnektörlere sahip olan Cellularline Tetra Force Type C kablo, yoğun ve zorlu kullanımlarda dahi uzun süre formunu korur.

Ayrıcalık Sunan Hızlı Şarj Uyumluluğu

Hızlı şarj teknolojisini destekleyen yapısı sayesinde bu özelliğe sahip olan tüm mobil cihazları kısa sürede yeniden şarj edilebilir. Zaman kazandıran bu teknoloji mobil cihazlar, şarj adaptörü ve şarj kablosuna herhangi bir zarar vermeden kısa sürede batarya dolumu sağlar.

Konforlu Kullanım için İdeal Uzunluk

1 metre uzunluğunda tasarlanan Cellularline Tetra Force Type C kablo, ideal uzunluğu sayesinde hem rahat bir kullanım sunar hem de taşıma ve saklama aşamalarında kolaylık sağlar.

Deformasyonu Önleyen Örgü Kaplama

Örgü kumaş kaplı olan Cellularline Tetra Force Type C kablo, dolaşmaz yapıdadır. Ayrıca bükülme gibi durumlarda deforme olmaz.

Teknik Özellikler 

  • Kullanım Tipi: Data ve Şarj Kablosu
  • Bağlantı Tipi: Type-C
  • Kablo Tipi: Örgü
  • Hızlı Şarj Uyumu: Var

Henüz yorum yok