​turkcell​.com.tr'ye özel üründür.

E2M Kış Temalı 4’lü Aksesuar Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Enerjiniz Hiç Tükenmesin

5000 mAh kapasite sayesinde aygıtlarınızın enerjisi hiç bitmesin. Taşınabilir şarj cihazınızda kullanılmış olan kaliteli lityum batarya sayesinde içiniz rahat olsun. Ergonomik tasarımı ve kullanışlı boyutları sayesinde size maksimum düzeyde kullanım kolaylığı sağlar.

Akıllı, Hızlı Ve Güvenli Şarj

Özel hızlı şarj teknolojisi ile mümkün olan en hızlı şarjı sağlamak için cihazınızın akımını akıllı bir şekilde tanımlar. Akıllı Şarj Adaptörü tüm güvenlik standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 2.4A Çıkış gücü sayesinde mobil cihazlarınızı mümkün olan en hızlı şekilde şarj eder.

3’ü Bir Arada Şarj Kablosu

Cihazlarınız için farklı kablolar yerine 3’ü 1 arada kablo ile şarj imkanı sağlar. Pratik kullanım yanı sıra mükemmel tasarımı ve örgü yapısının sağlamlığı ile ürününüze daha uzun süre kullanım avantajı sağlar. USB şarj cihazlarına veya taşınabilir şarj cihazlarına kolayca bağlanabilmenizi sağlayacak 3’ü 1 arada kablo ile  her yerde mobil cihazlarınızı kolayca şarj edebilirsiniz.

Anahtarlık Telefon Standı

Telefon standınız bir anahtarlık kadar yakın. Anahtarlığınızı telefon standı olarak kullanabileceksiniz. Bu sayede yorulmadan cep telefonunuzdan TV, video seyredebilirsiniz.

Özellikler

Taşınablir Şarj Cihazı 5000 mAh

  • Kapasite: 5000 mAh
  • Batarya: Lityum Polimer
  • Işıklı pil göstergesi
  • 2 USB çıkış sayısı
  • Akım koruma
3’ü Bir Arada Şarj Kablosu
  • Kablo uzunluğu: 1.3 mt
  • Kablo tipi: Lightning, Micro USB, Type-C
  • Max amper: 2.4A
  • Data özelliği yok

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Yok

Pil & Güç Yönetimi

Kablosuz Şarj Özelliği
Yok
Pil Kapasitesi
5000 mAh

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.