Skullcandy Indy Fuel S2IFW Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şık ve Rahat Tasarım

Skullcandy tasarımcıları tarafından ‘’En iyimizi geliştirdik.’’ mottosuyla dizayn edilen Skullcandy Indy Fuel S2IFW kulak içi kulaklık ile yalnızca kulak içine tam olarak oturan ergonomik yapının konforunu değil, modern çizgilerle sizi yansıtan estetik şıklığı da keşfedeceksiniz.

Uzun Süreli Batarya Ömrü

Hem kulaklık başlıklarının hem de şarj kutusunun toplamda 30 saate kadar dayanan pil ömrü, medya ve iletişimin her an kesintisiz şekilde devam etmesini sağlar.

Gerçek Kablosuz Şarj Deneyimi

Her anlamda kablosuz şarj ve kullanım deneyimi sunan Skullcandy Indy Fuel S2IFW kulak içi kulaklık, yalnızca kulaklık başlıklarının değil, kılıfın dahi kablosuz şarj edilebilir olmasıyla öne çıkar ve gerçek kablosuz şarj deneyimini yeniden keşfetmenizi sağlar.

Hızlı Şarj ile Zaman Sizin

Bluetooth şarj cihazları ile son derece hızlı şekilde yüksek batarya ömrünü yenileyen Skullcandy Indy Fuel S2IFW kutusu, yalnızca 10 dakikalık bir şarj ile 2 saate kadar kullanabilir ve en yüksek tempolu günlerde bile şarjı düşünmeden aralıksız kullanıma imkan verir.

Her Durumda Üstün Dayanıklılık

IP55 dayanıklılık düzeyine sahip olan Skullcandy Indy Fuel S2IFW kulak içi kulaklık, her başlığın sıkça maruz kaldığı ter, su ve toza karşı üstün korumaya sahiptir.

Tam Medya Kontrolü

Yalnızca basit bir dokunuşla tüm medya işlemlerini kontrol etme imkanı tanıyan Skullcandy Indy Fuel, cihazınıza dokunmaya gerek kalmadan ses seviyesini ayarlamak, çağrıları yanıtlamak, müzikleri atlamak, EQ modlarını değiştirmek, akıllı cihaz asistanını etkinleştirmek ve hatta çevrenizdekileri daha fazla duymak için ambiyans modunu açmak için kullanılabilir.

Bağımsız Bud Solo Rahatlığı

Bir kulağınızla çağrılara yanıt vermek veya müzik keyfine devam etmek, aynı anda diğer kulağınızla da çevrenizdekileri duymaya devam etmek istemeniz halinde kolaylık sağlayan Skullcandy Indy Fuel S2IFW kulak içi kulaklık, sol veya sağ kulaklık başlıklarını tek başına kullanabilme imkanı sunar.

Tile ile Kaybetme Sorununa Veda

Telefonunuza indireceğiniz uygulama ile aktif hale getirebileceğiniz Tile™  teknolojisi, kulaklarınızı unutmanız veya yanlış yere koymanız halinde kaybolmalarından endişe duymadan kolayca bulmanızı sağlar.

Teknik Özellikler

  •      Bluetooth 5 ile gerçek kablosuz şarj ve bağlantı
  •      30 saate kadar pil ömrü
  •      IP55 ile ter, su ve toza karşı dayanıklılık
  •     Çağrı, takip ve ses seviyesi kontrolü
  •     Hızlı şarj özelliği ile 10 dakikada 2 saat kullanım ömrü

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.