Skullcandy S2DMW Dime True Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TRENDTEK TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ-136456

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Gerçek Kablosuz Özgürlüğü

Skullcandy Dime True kulak içi kulaklık, gerçek kablosuz kulaklık deneyimini sonuna kadar yaşatır. Kablolara takılma, çekme ve dolaşma olmadan üstün ses deneyimi sağlayan bir özgürlük sunar.

IPX4 Teknolojisi ile Korkusuz Kullanım

Uzun süre dayanacak şekilde üretilen Skullcandy Dime True S2DMW, ter ve suya dayanıklılık sağlayan IPX4 özelliğine sahiptir. Böylece hiçbir anı kaçırmadan, her türlü maceranın üstesinden gelebilirsiniz.

Çift Mikrofon Deneyimi

Dime True S2DMW kablosuz kulak içi kulaklık, her tomurcuk içinde bir mikrofon bulundurur. Çift mikrofon, arama yaparken bile kulaklığı tek başına kullanmanıza imkan tanır. Dime True, dünyayla bağlantıyı koparmadan aramaları cevaplamak, müzik dinlemek ya da medya dinlemek için solo ses deneyimini sonuna kadar yaşatır.

En Kolay Kontrollü Dinleme

Skullcandy Dime True kulak içi kulaklık, şarj kutusundan ilk çıkarıldığında otomatik olarak açılır ve eşleştirme moduna girer. Bundan sonra Dime True, kullanılan son cihazla otomatik olarak eşleşir. Arama, takip ve ses seviyesi, kulaklıktaki tek bir düğmeye dokunarak en kolay kontrolü sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Geliştirilmiş Üstün Gürültü Yalıtımı

Gürültü izolasyonu sağlayan benzersiz uyumuyla birlikte Dime True, herhangi bir müzik türü veya ortamı için en iyi ses kalitesini sunar. Ustalıkla ayarlanmış mikrofonlara ve sürücülere sahip Skullcandy Dime True S2DMW, dinlediğiniz müziği sonuna kadar hissetmenize olanak sağlar.

Ses Kontrolü Elinizin Altında

Her iki kulaklıkta bulunan ses kontrol düğmeleri, istediğiniz ses seviyesini, parçaları ve aramaları tek tuşla kontrol ettirir. Telefonunuzdaki şifreler ve uygulamalarla uğraşmanıza gerek kalmadan, en konforlu dinleme deneyimini Skullcandy Dime True kulak içi kulaklıkla yaşamanız mümkündür.

12 Saate Varan Güçlü Şarj Performansı

Dime True kulaklıkta 3,5 saat kesintisiz müzik dinleme süresi ve kablosuz şarj kutusunda 2 tam şarj dolumu sağlar. Toplamda 12 saatlik pil gücüyle Skullcandy Dime True kablosuz kulaklık, çalma listenize birkaç şarkı daha eklemenize fırsat verir.

Her Yerde Her Zaman Yanınızda

Olağanüstü ses kalitesi, kullanımı kolay kontrolleri ve rahat oturuşuyla Dime True S2DMW kablosuz kulak içi kulaklık, Skullcandy imzalı Supreme Sound™’ özelliği taşır. Gittiğiniz her yere götürebileceğiniz oldukça küçük boyutlardaki Dime çantası, herhangi bir cepte taşınması ya da sahip olduğu kordonuyla bir anahtarlığa klipslenmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler

 • Kulaklık Tipi: Kulak İçi
 • Sürücü Çapı (mm): 6mm
 • Şarj Süresi: 3,5 Saat
 • Batarya Standardı: Şarjlı
 • Ağırlık: 32 gr
 • Önemli Özellikler: Çift Kulaklık
 • Mikrofon Biçim Katsayısı: Mikrofonlu
 • Frekans Tepkisi: 20 - 20KHz
 • Sürücü Çapı: 6mm
 • Pil Hücre Bileşimi: Lityum İyon
 • Kablosuz Türü: Bluetooth   

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SKULLCANDY DİME TRUE KULAKLIK S2DMW
Üretim Yeri
ABD
Kulaklık Girişi
BLUETOOTH
Fonksiyonu
MÜZİK VE KONUŞMA
Mikrofon
VAR
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SKULLCANDY
Henüz yorum yok