Bikapak Magsafe Air iPhone 11 Pro Şeffaf Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Performanslı Koruma

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Magsafe Air şeffaf koruyucu kılıf, iPhone 11 Pro cihazını dış etkenlere karşı güvenli şekilde korur. Darbe emici özelliğe sahip dış kaplama, çizilme ve düşme gibi durumların hasarını minimum düzeye düşürür.


Günlük Kullanımda Rahatlık Hissi

Konforlu tutuş sağlayan kılıf, günlük kullanımlarda rahatlık elde etmeniz için idealdir. Cihazın orijinal tasarımına tam uyum sağlayan tasarım, iPhone 11 Pro’nun parlaklığını doğal şekilde yansıtır.

Kılıf Değişimini Pratik Şekilde Yapın

Esnek yapıya sahip koruyucu kılıf, pratik şekilde takılıp çıkarılır. Ergonomik tasarım, kullanım sırasında yüksek oranda konfor sağlar. Böylelikle günlük kullanımlarda rahatlık elde edebilirsiniz.

Tam Uyumlu Eşsiz Tasarım

Düğmelere tam oturan kenarlar, yumuşak dokunma hissi oluşturur. Esnek doku tuşları kaplayarak yıpranmaların önüne geçer. Böylece, hem yüzeyi hem de hassas donanımları oldukça etkili şekilde korur.

 Uzun Ömürlü Kullanım İmkânı

Sararmaya karşı optimize edilmiş materyal yapısı, uzun ömürlü kullanım imkânı tanır. Dayanıklı özelliklere sahip koruyucu kılıf, cihazın yanı sıra kendi formunu da korur.

İnce ve Zarif Stil

Zarif stil iPhone 11 Pro’nun orijinal tasarımına tam uyum sağlar. Koruyucu kılıf yokmuş hissi uyandıran ince yapı, kullanım sırasında rahatsızlık hissi vermez.

Kolay Temizlenme Özelliği

Dış kaplama, parmak izi oluşumunu önleyerek her zaman temiz kullanım sunar. Koruyucu kılıfı kir ve lekelerden kolaylıkla temizleyebilir, hijyenik kullanıma kavuşabilirsiniz.

Elinizden Kaymayan Yapı

Cihazın elinizden kayıp düşmesini engelleyen dış yapı, pürüzsüz ve kaygan yüzeylerde güvenli muhafaza için elverişlidir. Her açıdan kullanışlı özellikleri ile ön plana çıkan Magsafe Air iPhone 11 Pro koruyucu kılıfı güvenle tercih edebilir, böylelikle rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz.


Özellikler

  • Güçlü stil
  • Parmak izi tutmayan dış yüzey
  • Cihaz ile tam uyumlu ölçü
  • Etkili koruma performansı
  • Kolay temizlenen dış kaplama
  • Sağlam ve yüksek kaliteli yapı
  • Modern ve şık tasarım

Genel Özellikler

Uyumlu Model
iPhone 11 Pro

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.