MiLi HI D92 iData Pro 32 GB Flash Drive USB Bellek

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ŞAHİN FİDAN

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Akıllı Flash Sürücü

Mobil telefonlar, masaüstü ve taşınabilir bilgisayarlar için tasarlanan MiLi iData HI-D92 Pro, USB bağlantılı bir akıllı flash sürücüdür. MiLi yonga setinin kullanıldığı bu USB bellek, çok yönlü bir kullanım sunar.

Geniş Depolama Alanı

Ekstra 32 GB depolama alanı sağlayan MiLi iData HI-D92 Prolash drive, telefon ve bilgisayarlarınızda yer alan kişisel dosyalarınızı çok hızlı bir şekilde yedekleme ve depolama avantajı sunar. Aktarım sırasında veri veya kalite kaybına neden olmayan teknolojisi ile büyük bir avantaj sağlar.

Parmak İzi ve Şifreli Koruma

iTouch ID sayesinde hem parmak izi hem de 6 haneli şifre ile veri koruma ayrıcalığı sunar. Bu sayede fotoğraf, video ve diğer kişisel dosyalarınızı güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz.

Pratik Dosya Yönetimi

Ücretsiz iData pro uygulaması sayesinde depoladığınız dosyalarınızı kolaylıkla yönetebilir, favori dosyalarınızı ayırabilir, dosya sıkıştırma yaparak daha fazla alan sağlayabilir ve e-posta eklerini kaydedebilirsiniz.

Turbo Şarj Avantajı

USB 3.0 teknolojisi sayesinde yüksek aktarım hızı sağlayan MiLi iData HI-D92 Prolash drive, bataryası tükendiğinde çok kısa sürede yeniden şarj olur. Söz konusu bağlantı teknolojisi yüksek veri aktarım hızını da destekler.

Telefon Kılıfı ile Uyumlu Tasarım

Telefon veya tablet kılıfını çıkarmadan kullanabileceğiniz MiLi iData HI-D92 Prolash drive, kılıflar ile uyumlu bir konnektöre sahiptir. Oldukça pratik bir kullanım süreci sunan bu tasarım, aynı zamanda zaman tasarrufu da sağlar.

Yüksek Aktarım Hızı

Yüksek hızlı veri aktarımı ile öne çıkan MiLi iData HI-D92 Prolash drive ile akıllı telefonunuza 40 MB/s, bilgisayarınıza ise 30 MB/s hızı ile veri aktarabilirsiniz. Bu sayede 2 GB boyutundaki bir filmi veya videoyu bilgisayarınıza aktarmanız sadece 100 saniye sürer.

Teknik Özellikler

  • Sistem Gereksinimi: iOS 8.0 veya üzeri Android 4.3 veya üzeri
  • Kapasite: 32 GB
  • Aktarım Hızı: maks. 40 MB/s
  • Boyutu: 39x28x7.7mm
  • Hızlı Şarj: Var


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MİLİ HI D92 İDATA PRO 32 GB FLASH DRİVE USB BELLEK
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Marka
MILI
Henüz yorum yok