MiLi HE D51 iData Air 32 GB Akıllı Kablosuz Depolama

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ŞAHİN FİDAN

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yeni Nesil Akıllı Kablosuz Depolama

Yeni nesil teknolojiler ile desteklenen MiLi iData Air HE-D51, kablosuz bir harici depolama birimidir. Akıllı telefonlar ve taşınabilir tüm bilgisayarlara bağlanabilir ve kişisel verilerinizi yedekleyebilirsiniz.

Tek Tıklama ile Veri Yedekleme

32 GB dahili hafızaya sahiptir. Bu sayede Android ve iOS işletim sistemine sahip olan tüm mobil cihazlarınızdaki fotoğraf, video ve diğer dosyalarınızı tek dokunuş ile yedekleyebilir veya cihazınızda yer kaplamaması için MiLi iData Air akılı depolama birine aktarabilirsiniz.

Ücretsiz Özel Uygulama

iData Air isimli ücretsiz uygulama sayesinde depoladığınız dosyalarınızı yönetebilir, sevdikleriniz ile paylaşabilir, başka kullanıcılara erişim ve düzenleme izinleri verebilirsiniz.

USB ile Pratik Şarj Avantajı

600 mAh kapasiteye sahip olan bataryası boşaldığında USB kablo ile zahmetsizce şarj olabilen MiLi iData Air HE-D51, oldukça pratik bir kullanım süreci sunar. Bataryası 2 saatte tamamen dolduğu için de kesintisiz bir kullanım sağlar.

Şifreli Koruma Avantajı

iData Air uygulaması sayesinde MiLi iData Air HE-D51 akıllı depolama biriminde yer alan dosyalarınızı kendi belirleyeceğiniz şifre ile koruma altına alabilir, üçüncü kişilerin kişisel verilerinize erişme riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Çoklu Bağlantı Özelliği

Kablosuz bağlantı özelliği sayesinde pratik ve zahmetsiz bir kullanım süreci sunan MiLi iData Air HE-D51 akıllı depolama birimi, aynı anda 7 cihaza kadar bağlanma ayrıcalığı sunar. Böylece hem zamandan tasarruf edersiniz hem de farklı cihazlardaki kişisel dosyalarınızı da yedekleyebilirsiniz.

Geniş Çekim Alanı

Kablosuz kullanım için tasarlanan MiLi iData Air HE-D51, 10 metre çekim mesafesi ile kullanıcılara hareket özgürlüğü sağlar. Böylece veri aktarımı sırasında cihazınızın yanında beklemek zorunda kalmazsınız.

Taşınabilir Minimal Tasarım

Cep boyutu ile dikkat çeken MiLi iData Air HE-D51, çok küçük boyutlardaki çantalara dahi kolaylıkla sığarak taşıma avantajı sunar. Böylece depoladığınız kişisel dosyalarınızı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: Wi-Fi
  • Bağlantı Mesafesi: 10 m
  • Kapasite: 32 GB
  • Uyumluluk: Android/iOS
  • Batarya Kapasitesi: 600 mAh
  • Şarj Süresi: 2 saat

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MİLİ HE D51 İDATA AİR 32 GB AKILLI KABLOSUZ DEPOLAMA
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Marka
MILI
Henüz yorum yok