Binano Mini Metal Ring iPhone 11-12-12 Mini Lens Koruyucu 2’li Takım

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şık Görünüm, Etkili Koruma

Binano Mini Metal Ring lens koruyucu, iPhone 11, iPhone 12 ve iPhone 12 Mini modellerinin kamera lenslerini çizilme ve darbelere karşı korur. İkili takım şeklinde kullanıcıların beğenisine sunulan ürün, halka yapısı ve diamond detaylara sahip tasarımıyla, cep telefonunuzun şık görünümünü destekler.

Resim Kalitesini Destekleyen Tasarım

Model, kamera lenslerini korurken teknolojinin avantajlarından faydalanır. İletilen ışığın yansımasını azaltan koruyucu ışığın transmitansını etkinleştirerek resim kalitesinin netleşmesine katkıda bulunur.

Üst Seviye Koruma Deneyimi

Binano Mini Metal Ring lens koruyucu, kameranızı sadece darbelerden değil, toz ve kir gibi dış etkilerden de korur. Üst kalite malzemelerden üretilen model, uzun süre sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Tam Uyum ile Gelen Dayanıklılık

Binano tarafından üretilen lens koruyucu iPhone 11, iPhone 12 ve iPhone 12 Mini modelleriyle %100 uyumludur. Söz konusu modellerdeki ikili kamera paneline uygun şekilde ikili takım hâlinde bulunan ürün, kameraları tam olarak kavrar ve telefonunuzun performansında hiçbir aksamaya neden olmaz.

Pratik Temizlik İmkânı

Ürün parmak izi bırakmayan yapısıyla büyük beğeni kazanır. Model herhangi bir leke ya da iz durumunda mikrofiber bezler veya gözlük camı bezleriyle zahmetsizce temizlenebilir.

Kolay Uygulanabilir Yapı

Lens koruyucu, baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formülüyle kolaylıkla uygulanabilir. Ürünü uygularken yardım almanıza gerek kalmaz. Binano Mini Metal Ring koruyucunun çıkarılması da çok pratiktir, çıkarıldıktan sonra kamera üzerinde hiçbir iz bırakmaz.

Göz Alıcı Tasarım

Binano Mini Metal Ring ile telefonunuzun kamerasını  hem darbelere karşı etkili koruma sağlayıp hem de tasarımını şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu modeller: iPhone 11, iPhone 12, iPhone 12 Mini
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Kolay temizlenebilirlik: Var
  • Renk: Diamond
  • Görüntü netliği: HD
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.