Swiss Charger SCA-30007 Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Araç İçi Telefon Tutucu

Sürüş sırasında telefonun sabit ve kolayca ulaşılan bir konumda olmasını sağlayan bir aksesuardır. Güçlü mıknatıs ile manyetik bir yüzey oluşturarak cep telefonu ekstra sağlam şekilde tutar. Araç, seyir hâlindeyken telefon ekranını güvenli şartlarda görüntüleme imkânı sunar.

Pratik Sabitleme Süreci

Aracın havalandırma menfezine pratik şekilde sabitlenerek anında kullanmayı mümkün kılar. Sürücü koltuğuna yakın olan havalandırmaya tutturulan ürün, cep telefonuna kolay ve hızlı biçimde ulaşmayı sağlar.

Silikon Malzeme ile Güvenilir Kullanım

Havalandırma paneline yerleştirilen telefon tutucu, silikon ayaklı mandalı sayesinde hem telefonun çizilmesini önler hem de ürünün hızlı bir şekilde havalandırmaya takılmasını mümkün kılar.

Ekstra Dayanıklı Donanım

Telefon tutucunun ayak kısmı ve manyetik panelini oluşturan maksimum güce sahip mıknatıslar, üstün bir kaliteye sahiptir. Bu sayede dayanıklı donanımı ile uzun ömürlü bir kullanım vadeder.

Ergonomik ve İşlevsel Tasarım

Ergonomik tasarımı sayesinde araç içerisine sabitleme aşamasında ve kullanım sırasında mükemmel bir kolaylık sunar. İşlevsel tasarımı, ürünün pratik şekilde yerleşmesine yardımcı olurken modern görünümüyle de araç içerisine yenilikçi bir hava katar.

Kolay Navigasyon Takibi

Sürücünün hemen yanında bulunan havalandırmaya takılan aksesuar, yolculuk sırasında navigasyon gibi uygulamaların takibini mümkün kılar. Bu sayede konforlu ve güvenli bir yolculuk geçirmeyi kolaylaştırır.

Yan veya Dik Şekilde Telefon Konumlandırma

Tutucu, manyetik sistem aracılığıyla telefonun sabit kalmasını sağladığı için cep telefonu yan veya dik olarak konumlandırılabilir. Telefonun ekranının çok daha uygun şekilde görüntülenmesi için pratik bir olanak sunar.

Ekstra Güçlü Mıknatıs

5 adet ultra güçlü mıknatıs sayesinde yüksek güvenirliğe sahip manyetik bir tutuş sağlar.

Genel Özellikler

  • Marka: Swiss Charger
  • Model: SCA-30007
  • Ürün Tipi: Cep Telefonu Tutucu
  • Tutucu Özelliği: Manyetik
  • Manyetik Güç: 5 Adet Güçlü Mıknatıs
  • Kullanım Alanı: Araç İçi
  • Ürün Sabitleme: Havalandırma Menfezi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.