E2M Elmo Airpods Pro Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tarzınızı Yansıtın

Cıvıl cıvıl görünümü ile ilgi alanlarınızı yansıtmanıza yardımcı olan Airpods Pro kılıfı, eğlenceli duruşu ile keyifli kullanım sunar. Estetik tasarım detayları ile ön plana çıkan model, yüksek kaliteli silikon malzeme yapısına sahiptir. Düşme ve darbe alma gibi olası kazalara karşı Airpods Pro’yu koruma altına alan kılıf, dayanıklı özellikleri ile beğeni toplar. Şık tasarıma sahip kılıf ile Airpods Pro cihazını süsleyebilir, keyif dolu kullanım elde edebilirsiniz.

Uyumlu Tasarım Özellikleri

Çizilme ve yıpranmaya karşı dayanıklı yapıya sahip kılıf, pürüzsüz yüzeyi ile ön plana çıkar. Ultra yumuşak dokusu bulunan model, ergonomik tasarımı sayesinde Airpods Pro’nun sabit şekilde kılıf içinde muhafaza edilmesine olanak tanır. Hareket halindeyken kulaklıkların zarar görmediğinden emin olabilir, çanta ve kıyafet cebi gibi alanlarda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Kablosuz Şarj ve Tuş Desteği

Airpods Pro’nun tuşları ve bağlantı noktalarına uyum sağlaması için özel olarak tasarlanan kılıf, fonksiyonel özelliklere sahiptir. Kablosuz şarj desteği sunarak kulaklıkları hareket ettirmeden şarj etmeniz için elverişlidir. Kablosuz şarj işlemi sırasında şarj süresine etki etmez. Şarj soketi girişini tıpa ile kapatabilir, sıvı ve toz geçirgenliğini minimum düzeye indirebilirsiniz.

Askı Aparatı ile Portatif Kullanım

Askı aparatı sayesinde kılıfı farklı eşyalara sabitleyebilir, dayanıklı kancalar sayesinde portatif kullanımın tadını çıkarabilirsiniz. Kılıfın yan bölümünde yer alan aparatı çanta sapı, cüzdan, kemer ve anahtarlık gibi farklı eşyalara bağlayabilir, kaybetme riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Özellikler

  • Malzeme: Silikon
  • Kablosuz Şarj Desteği: Var
  • Şarj Giriş Bölmesi: Var
  • Askı Aparatı: Var

Genel Özellikler

Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods Pro

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.