E2M Avokado Airpods Pro Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 02.01.2022
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Darbelere ve Düşmelere Karşı Koruma Sağlar

E2M Avokado Silikon AirPods Kılıfı ile kulaklıklarınızı özgürce kullanın! Airpods kutunuzu düşme ve çarpmalara karşı koruyan kılıf, kir tutmayan silikon yüzeyiyle de uzun ömürlü bir kullanım sunar. Cihazın boyutuyla birebir uyumlu olan silikon kılıfı çıkarıp takarken herhangi bir çizilme riskiyle karşılaşmazsınız. İki parçadan oluşan E2M Avokado Silikon AirPods Kılıf sayesinde AirPods kutunuzun kapağını kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz.

Kablosuz Şarj Desteği

Uyumlu şarj giriş bölmesine sahip olan E2M Avokado Silikon AirPods Kılıfı cihazdan çıkarmadan dilediğiniz zaman şarj edebilirsiniz. Ayrıca kablosuz şarj desteği sunan ürün, kulaklıklarınızı kolay, rahat ve hızlı bir şekilde şarj edebilmenize de olanak tanır.

Askı Aparatı ile Siz Nereye Airpods Kulaklığınız Oraya!

E2M Avokado Silikon AirPods Kılıfı için özel olarak tasarlanmış askı aparatı ile kulaklığınızı düşüp kaybolma derdi olmadan dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Çantanıza, kemerinize ya da anahtarlığınıza asabileceğiniz AirPods silikon kılıf sayesinde kulaklıklarınızı kutusuyla birlikte güvenle taşımanın rahatlığını yaşayın.

Yüzünüzü Güldüren Tasarım

Sıcak ve samimi tasarımıyla E2M Avokado Silikon AirPods Kılıfı tarzınızın ayrılmaz bir parçası haline getirebilirsiniz. Yüzünüzü güldüren renk ve figürlerle kulaklıklarınızı renklendirebilir, iç ısıtan tasarımlarla yaşamınıza neşe katabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Desen: Avokado
  • Malzeme: Silikon
  • Kablosuz Şarj Desteği: Var
  • Taşıma Kopçası: Var

Genel Özellikler

Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods Pro

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.