SanDisk iXpand Luxe 64 GB iPhone USB Bellek SDIX70N-064G-GN6NN

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

KRAFT ELEKTRONİK TİC. LTD. ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

USB Type-C Cihazlar için Tasarlandı

USB Type-C bağlantı noktasına sahip iPhone ve Android cihazlar için tasarlanan SanDisk iXpand Luxe USB Type-C 64 GB bellek, tek sürücüde iki konnektör ile birlikte gelir. Bellek sayesinde iPhone, iPad Pro, Mac ve diğer USB Type-C cihazları arasında veri alışverişi zahmetsiz şekilde gerçekleştirilir.

Bilgisayar ve Telefonunuz Arasındaki Köprü

SanDisk iXpand Luxe, bilgisayar ve telefonunuz arasında adeta bir köprü görevi üstlenir. Belgelerinizi e-posta ile aktarmanıza gerek kalmaz. Belgeler, fotoğraflar, videolar ve çok daha fazlası bellekteki yüksek hızlı USB 3.1 Gen 1 konektörü aracılığıyla telefonunuzdan bilgisayarınıza kolaylıkla aktarılır.

Bir Eklenti ile Otomatik Yedekleme İmkânı

Ürün, sürücüyü her taktığınızda video ve fotoğraflarınızı cihazınıza yedekler. Bunun için App Store’da yer alan iXpand Drive uygulamasını indirmeniz yeterlidir.

Telefonlarınızda Yer Açmanın En Hızlı Yolu

SanDisk iXpand Luxe, telefonunuzda da daha fazla yer açmanın en basit ve güvenilir yolunu sunar. Verilerinizi telefondan almak için sadece sürücüyü takmanız yeterlidir.

En Güvenli Veri Depolama

Model sürücünüzü paylaşırken dosyaları korumanıza yardımcı olur. iXpand Driver aracılığıyla iOS cihazlarınız ve bilgisayarınız arasında veri aktarımı yaparken dosyalarınızı parolayla koruyabilirsiniz. Parola koruması özelliği macOS 10.9 ve üzeri, iOS 10.0 ve üzeri, Windows 8 ve Windows 10 işletim sistemleri için destek sunar.

Şık ve İşlevsel Tasarım

iXpand Luxe belleğin şık döner tasarımı, belleği çantanızda ya da cebinizde taşıdığınızda konnektörleri korur. Model üzerindeki anahtarlık halkası, hareket hâlindeyken ürünü taşımanıza yardımcı olur.

Hafif ve Dayanıklı

Sadece 4,54 g ağırlığındaki sürücü, telefonunuzda herhangi bir ağırlığa sebep olmaz. Modelin konnektör uçları döner tasarım sayesinde korunurken üretimde kullanılan üst düzey kalitedeki materyaller, uzun ömürlü kullanıcı deneyimini destekler.

Yüksek Hızlı USB 3.1 Performansı

Modelde 1. nesil USB 3.1 teknolojisinden faydalanılır. Geleneksel USB 2.0 sürücülerinden yaklaşık 15 kata kadar hızlı yazma hızını mümkün kılan sürücü ile verilerinizi çok kısa sürede aktarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 64 GB
  • Ağırlık: 4,54 g
  • Arayüz: USB 3,1, 1. Nesil
  • Konnektör: Lightning ve USB Type-C
  • Boyut: 15,6 x 50 x 8,7 (Y x G x K) mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.