TP-Link RE650 AC2600 5 GHz 2600 Mbps Kablosuz Menzil Arttırıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

AVASYA TEKNOLOJİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-115537

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Menzilde Bağlantı İmkanı

880 MHz çift çekirdek işlemciye sahip olan menzil arttırıcı, bu sayede üst düzey Wi-Fi performansına ulaşmanızı sağlar. Böylelikle sahip olduğu geniş menzil ile internete uzak olsanız dahi telefon, tablet ve bilgisayarınızın internet bağlantısında herhangi bir düşme problemi yaşamazsınız.

Cihaz Konumu Algılama

TP-Link RE650; cihaz konumlarını algılama teknolojisi ile üretilmiştir. Bilgisayarınız ya da herhangi bir akıllı cihazınızdan internete bağlanma işleminiz için cihaz konumunu otomatik olarak algılar. Böylece Wi-Fi bağlantı hızını yükseltir ve en kısa süre içinde erişim sağlar.

Eş Zamanlı 4K Akışı

Wi-Fi özellikleri güçlendirilen cihaz, maksimum hıza ulaşma teknolojisine sahip olup aynı süre içinde 4K akışına imkan verir. Aynı zamanda online oyunlarda gecikme yaşamadan oyun oynama avantajı sunar.

Akıllı Sinyal ile Konum Bulma

En ideal menzile ulaşabileceğiniz cihaz, sahip olduğu sinyal teknolojisi ile aradığınız konumu kolayca bulmanıza imkan sağlar.

Kablosuz Erişim İmkanı

Menzil genişletme fonksiyonuna sahip olan cihaz, bunun yanı sıra ethernet kabloya sahiptir. Bu kablo ile internet bağlantısını 4x4 çift bantlı kablosuz erişim alanına çevirmenize olanak sağlar.

İstikrarlı Kablosuz Bağlantı

Dört adet harici ve çift bantlı anten tasarımına sahip olan menzil arttırıcı, istikrarlı bir ağ bağlantısına imkan veren bu özellik sayesinde her tip Wi-Fi yönlendiriciye uyum sağlar.

Yüksek Ağ Genişletme

Güvenli bağlantı sayesinde en uzak noktalarda bile bağlantı ağını genişletmeye imkan tanır.

Uzun Ömürlü Kullanım

Üstün teknoloji kullanılarak üretilen cihaz, sahip olduğu dayanıklı materyaller sayesinde uzun yıllar kesintisiz bir internet kullanımı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: TP-Link
  • Model: RE650
  • Veri Transfer Hızı: 2600 Mbps
  • Frekans:2.4 - 5 GHz
  • Anten Sayısı: 4
  • WLAN Standardı 802.11ac
  • Ethernet Port Sayısı: 1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.