MSI CUBI 5 10M-033EU Mini Bilgisayar Windows 10 Home Intel Core i3 10110U 8GB 256GB SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

HİSTANBUL BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ ELEKTRONİK İNŞAAT LTD.ŞTİ.-138809

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Kullanım

MSI Cubi minimal tasarımına rağmen evde, ofiste veya ticari uygulamalarda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek üst düzey donanımla çalışır. Üst düzey donanımı sayesinde bilgisayara birçok uygulamayı ve programı yükleyebilir, işlemci hızı sayesinde tüm işlerinizi zaman kaybetmeden tamamlayabilirsiniz.


Minimal Tasarım Avantajı

MSI Cubi 5, sınıfının en küçük bilgisayarıdır. Minimal tasarıma sahip olan ürün, standart bilgisayarda bulunan tüm özellikleri 0,55 kilogram ağırlığa sahip olan kasası ile gerçekleştirir. Minimal tasarım sayesinde MSI, çok fazla yer kaplamaz. Taşınma gibi durumlarda size kolaylık sağlar.


VESA Uyumluluk Özelliği

MSI Cubi, minimal tasarımı ve VESA uyumluluk özelliği ile monitörünüzün arkasına gizlenebilir. 0,55 kilogramlık kasayı, monitörün arasındaki askı vidalarına kolaylıkla entegre edebilirsiniz.


Harici Güç Düğmesi Opsiyonu

Cubi 5, bilgisayarınızı daha kolay kapatıp açmanızı sağlayan harici güç düğmesi desteği sağlar. Harici güç düğmesi ile bilgisayarınızı monitörün arkasında kullandığınız durumlarda standart güç düğmesine ulaşmak için çaba harcamanıza gerek kalmaz. Bunun yerine istediğiniz herhangi bir yerine konumlandırdığınız güç düğmesi ile bilgisayarınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.


Geliştirilebilir Sistem Özelliği

Cubi 5’in alt kapağında yer alan vidaları açtığınızda HDD/SDD depolama yuvaları, bellek modülleri ve M.2 SSD karşınıza çıkar. Bu alandan ihtiyaç duyduğunuz takdirde bilgisayarınızın donanımını karmaşık ayarlara gerek kalmadan kolaylıkla yükseltebilirsiniz.


Ters Çevrilebilir USB TYPE-C Konnektör

Cubi 5 üst düzey performansı, kullanım kolaylığı sağlayan tasarımla birlikte sizlere sunar. USB 3.2 GEN 1 ara yüzünün ters çevrilebilir konnektörü, USB kablosunun formuyla uğraşmanıza gerek kalmadan kabloyu yuvaya entegre etmenizi sağlar.


Konfor Sağlayan Sessiz Tasarım

Standart bilgisayar kasalarının fanı, ısıtmaya karşı yüksek fan sesiyle çalışarak sizi rahatsız edebilir. MSI Cubi 5’in fanı benzersiz termal tasarımı sayesinde en güçlü çalışma esnasında sadece 23.6 dB ses çıkarır.


Çift Monitör Desteği

Tek seferde birden fazla projeyi tamamlarken tek monitör kullanımı zor olabilir. MSI Cubi 5’in hemen arka panelinde HDMI ve DP portları bulunur. Bu portlar ile kasayı birden fazla ekranda çalıştırabilirsiniz.

Genel Özellikler

İşlemci Türü
Intel Core i3
İşletim Sistemi
Windows 10 Home
İşlemci Markası
Intel
İşlemci
10110U
İşlemci Hızı
2.10 to 4.10 Ghz
Ram (Sistem Belleği)
8 GB

Boyut & Ağırlık

Boy
124 x 124 x 53.7
Kalınlık
124 x 124 x 53.7
Ağırlık
0.55 Kg
Yükseklik
124 x 124 x 53.7

Hafıza

Sabit Disk
256 GB SSD

Ekran & Görüntü

Ekran Kartı
Paylaşımlı

Bağlantılar

Kablosuz Ağ (Wi-Fi)
802.11ac 1x1+BT
Bluetooth
1 adet
Ethernet Portu
1 adet

Bağlantı Arayüzleri

USB 2.0
2 adet
USB 3.0
2 adet
HDMI
Var 1 adet

Kutu İçeriği

Kutu İçeriği
Mini Pc

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.