WD WDBBGB0060HBK-EESN My Book 6 TB 3.5 USB 3.0 Taşınabilir Disk

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Kullanım Sağlayan Uyumluluk

Windows ve MAC cihazlarda kullanılabilmesi için exFAT biçimi ile kullanıcıların beğenisine sunulan WD My Book taşınabilir disk, mobil cihazlara kullanılan pek çok işletim sistemini de destekler.

Kolay Deforme Olmayan Dayanıklı Yapı

Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen ve bu nedenle yüksekten düşme, darbe gibi etkenlere karşı dayanıklı olan WD My Book taşınabilir disk, kolay deforme olmayan dış kasası ve verileri siz silene kadar saklayan depolama sistemi ile uzun ömürlü bir kullanım vadeder.

Devasa Veri Depolama Kapasitesi

6 TB depolama alanı sağlayarak 8K videolardan dev oyun arşivlerine kadar pek çok veriyi tek bir cihazda arşivleme kolaylığı sağlayan WD My Book taşınabilir disk sayesinde farklı arşivlerinizi bir araya getirebilirsiniz.

Güvenli Masaüstü Veri Depolama Birimi

3,5 inç boyutunda olan ve masaüstü veri depolama birimi olarak tasarlanan WD My Book taşınabilir disk, çok miktardaki kişisel veriyi güvenli ve pratik bir şekilde arşivlemenize olanak tanır.

Verileri Parola ile Koruma Avantajı

WD My Book taşınabilir disk, WD Security araçları ile birlikte gelen 256-bit AES donanım şifrelemesi özelliği sayesinde kaydettiğiniz tüm verileri özel bir parola ile koruma altına alma ayrıcalığı sunar. Bu sayede dilediğiniz zaman verilerinizi şifreleyerek üçüncü kişilerin erişimine kapatabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WD WDBBGB0060HBK-EESN MY BOOK 6 TB 3.5 USB 3.0 TAŞINABİLİR DİSK
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
6 TB
Bağlantı Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Okuma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Yazma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Henüz yorum yok