Acer KG251QJBMİDPX 24.5 inç 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Çerçevesiz Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

BETA PLUS TEKNOLOJİ HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-136457

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Zero Frame

Acer monitör, Zero Frame adını verdiği tasarımıyla minimum incelikteki çerçeveyi sizlere sunar. Minimum incelikteki çerçeve, tam ekran keyfini yaşatırken, çoklu monitör kullanımını da daha kolay ve keyifli hale getirir.

FreeSync Teknolojisi

FreeSync teknolojisi ile çalışan Acer, grafik kartlarının ve “APU”ların yenileme hızını kontrol eder. Bu teknoloji sayesinde monitör, mevcut oyunun kare hızıyla senkronize şekilde ekranı sürekli olarak yeniler. Yenilenen hızlı ekran, oyunlarınız süresince rakiplerinizden daha avantajlı olmanıza katkı sağlar.

Modern ve Şık Tasarım

Acer Zero Frame, modern tasarımıyla kullanıldığı her yere şıklık sağlar. Monitör üç ayaklı stant desteğine sahiptir. Sağlam stant desteği, monitörün devrilmesini engeller. Aynı zamanda ince ve kompakt yapıdadır.

Ayarlanabilir Açı

Acer monitör ayarlanabilir özelliği sayesinde hem oyun sırasında hem de video veya film izlerken konfor sağlar. En iyi seyir noktasını bulabilmek için ekranı -5° ile 15° arasına eğebilirsiniz.

Çözünürlük Seçenekleri

Seyrettiğiniz film veya oynadığınız oyun, farklı çözünürlük oranlarıyla daha keyifli hale gelebilir. Acer KG251 FHD ile 4K UHD arasında birçok geniş çözünürlük seçeneğini sizlere sunar.

Black Boost Teknolojisi

Acer “Black Boost” teknolojisi, gölge ayarlarını daha görünür hale getirmek için alt uçlardaki renk gamını üç seviye ile değiştirmenize yardımcı olur. Bu da karanlık sahnelerin daha fazla olduğu oyunlardaki detayları daha rahat bulabilmenize katkı sağlar.

Acer Flickerless Teknolojisi

Acer Flickerless, ekrana optimum güç ileterek titreşimlerin minimum seviyeye düşmesini sağlar. Bu da oyun ve seyir deneyiminiz sırasında gözlerinizin daha az yorulmasına destek veren özelliklerden birisidir.

Yüksek Yenileme Hızı

165 Hz  yüksek yenileme hızına sahip olan KG251, hızlı sahnelerde ve renk geçişlerinde bulanıklık yaşanmasını engeller. Yüksek yenileme hızı da oyunu daha iyi takip etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda görüntü geçişlerinde bozulma yaşanmaması, üst düzey bir görüntü deneyimi yaşamanıza katkı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Acer
  • Model: Acer KG251QJbmidpx ZeroFrame
  • Ekran Boyutu: 24.5 inç
  • Kontrast Oranı: 100000000:1
  • Renk Sayısı: 16.7 milyon
  • Parlaklık: 400 cd
  • Ekran Çözünürlüğü: 1920 x 1080
  • Tepki Süresi: 1 ms
  • Yenileme Hızı: 165 Hz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.