MSI Z390-A PRO Intel Z390 4400 MHz (OC) DDR4 Soket 1151 ATX Anakart

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Core Boost

MSI tarafından geliştirilen Core Boost teknolojisi, sağladığı yenilikçi yerleşim yapısı ve optimize edilmiş güç tasarımı sayesinde daha hızlı bir sinyal iletimi sağlar. Bu sayede daha yüksek performans sunar.

Isınmayı Engelleyen Termal Çözüm

Genişletilmiş PWM ve devre tasarımı, güçlü işlemcilerin neden olduğu ısınma problemini ortadan kaldırır. İşlemcinin maximum işleme hızı ile çalışabilmesini sağlar.

Turbo M.2

MSI Z390-A Pro, Gen3x4 arayüzü ile 32GB/sn’ye varan veri transfer hızını mümkün kılar. Elde edilen hız değerleri standart SATA III bağlantısı ile kıyaslandığında 5 katlık fark ortaya çıkar.

Intel CNVI Ready

Dahili Intel Wireless-AC (CNVi) Wi-Fi bağdaştırıcısı, 1.73 GB/sn’ye varan kablosuz ağ bağlantısı ile internete çok daha hızlı bağlanmanızı sağlar. Pek çok oyuncunun yaşadığı gecikme problemini minimum seviyeye indirir.

Çift Gaming LAN

E-Spor karşılaşmaları için optimize edilen çift Intel LAN, işlemcinin üzerine binen ek işlem yükünü azaltarak verimliliği yüksek akıcı bir deneyim ortaya çıkarır.

X-Boost Desteği

X-Boost özelliği aktif hâle geldiği andan itibaren cihaz ayarlarını optimize eder. Bu sayede veri transferini hızlandırarak zaman kazandırır. Basit bir kullanım şekline sahip olan araç, sisteme bağlanan USB cihazlarını algılayarak gerekli düzenlemeleri otomatik olarak gerçekleştirir.

PCI-E Steel Armor

Yepyeni Steel Armor teknolojisi ekran kartını bükülme gibi fiziksel problemlere ve elektromanyetik gürültü sinyallerine karşı korur.

Audio Boost

Sahip olduğu amplifikatör ve yüksek kaliteli ses kapasitörler ile dikkat çeken Audio Boost, harici bir ses kartı gibi görev yaparak ses sinyallerinin en saf hâliyle iletilmesine olanak tanır. Bu sayede daha gerçekçi ve etkileyici bir deneyim ortaya çıkarır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MSI Z390-A PRO INTEL Z390 4400 MHZ
Üretim Yeri
Çin
Yonga Seti
INTEL Z390
İşlemci Mimarisi
BELİRTİLMEMİŞ
İşlemci Soket Tipi
LGA 1151
Wi-fi Teknolojisi
BELİRTİLMEMİŞ
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Display Port
VAR
Hdmı Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Pcle X16 Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Pcle X1 Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Usb Type C Adedi
VAR
Usb Type C Versiyonu
BELİRTİLMEMİŞ
Vga
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MSI
Henüz yorum yok