Asus Proart B660-Creator D4

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

USB Bağlantı Noktaları

USB-C DisplayPort (DP Alt Modu)Bu USB Type-C portu, 10 Gbps'e kadar aktarım hızları sunuyor ve 8K çözünürlüğe kadar 60Hz görüntüler için DisplayPort 1.4 çıkışı sağlayan alternati modunu destekliyor. Bu yeni özellik içerik üreticilerine birinci sınıf esneklik sağlayarak yüksek hızlı veri aktarımı veya fazladan yüksek çözünürlüklü görüntüler arasında seçim imkanı veriyor.

Quick Charge 4+ özellikli USB 3.2 Gen 2x2 Ön Panel Bağlantısı

USB 3.2 Gen 2x2 bağlantısı, Type-C ile yapılan veri aktarımlarının hızını 20 Gbps maksimum hıza ulaştırıyor. Quick Charge 4+özelliği, PCIe güç kaynağı kablosu 6-pimli bağlantı noktasına bağlıyken cihazları 60 W'a kadar şarj edebiliyor.

Yaratıcılığınızın Güç Kaynağı

ProArt B660-Creator D4 içerik üretiminin gerektirdiği 3D işleme ve 4K/8K video işleme gibi ağır iş yükleri için tasarlanan gelişmiş bir anakarttır. Bu anakart sağlam güç dağıtımı ve soğutma tasarımı sayesinde 12.Nesil Intel Core işlemcilerin performansını ortaya çıkartıyor. Ayrıca, kapsamlı bağlantı seçenekleri içerisinde dahili 2.5 Gb ve 1 Gb Ethernet, bir adet Quick Charge 4+özellikli USB 3.2 Gen 2x2 Ön Panel Bağlantısı ve USB-C aracılığıyla DisplayPort gibi özellikler bulunuyor.

M.2 Depolama

Ultra Yüksek M.2 Aktarım HızlarıB660-Creator D4'de bulunan üç M.2 yuvası PCIe 4.0 veya 3.0 sürücülerini destekliyor ve inanılmaz performans artışı için NVMe SSD RAID desteği sağlıyor. Maksimum iki adet PCIe 4.0 depolama cihazıyla RAID yapılandırması oluşturarak en yüksek veri aktarım hızlarının tadını çıkarın.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROART B660-CREATOR D4
Üretim Yeri
ÇİN
Yonga Seti
BELİRTİLMEMİŞ
İşlemci Mimarisi
BELİRTİLMEMİŞ
İşlemci Soket Tipi
LGA 1700
Wi-fi Teknolojisi
BELİRTİLMEMİŞ
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Display Port
YOK
Hdmı Sayısı
VAR
Pcle X16 Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Pcle X1 Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Usb Type C Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb Type C Versiyonu
BELİRTİLMEMİŞ
Vga
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ASUS
Henüz yorum yok