Tronsmart Spire RGB Mouse Pad

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TURKCELL

Mersis No :3325557348157806 Şehir :Tuzla/İstanbul Adres :Orta Mahalle Öztaş Sokak No:8/1 H Blok Tepeören Tuzla/İstanbul

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Oyun Alanınızı Aydınlatın

Spire'nin kenarları, savaş alanınızı canlı bir parlaklık ile aydınlatabilecek dahili RGB LED aydınlatmaya sahiptir. Herhangi bir yazılım yüklemeden tek bir düğmeye dokunarak aydınlatmayı kontrol etmeniz yeterlidir. Genişletilmiş yüzey alanı ile Spire, diğer mouse altlıklarının aksine size her zamankinden daha fazla oyun alanı sunar.

Ultra Pürüzsüz Yüzey, Üstün Kontrol

Mikro dokulu kumaş yüzeyi, daha hassas hedefleme ve hızlı kontrolleri koruyarak hızlı hareket etmeyi optimize ederek optimum oyun deneyimi sunar. Dayanıklı, kaymaz kauçuk taban, istenmeyen hareketleri ortadan kaldırmak ve mouse altlığını güvenli bir şekilde yerinde tutmak için tasarlanmıştır.

Suya Dayanıklı

Su geçirmez kaplama, dökülen içeceklerin veya diğer kazaların zarar vermesini etkili bir şekilde önleyebilir. Sıvı kaplama yüzeyine sıçradığında, su damlaları haline gelecek ve aşağı kayacaktır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.