Logitech M191 Kablosuz Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Orta ve Büyük Boy Ellere

Logitech M191 kablosuz mouse modeli, orta ve büyük boyutta eli olan insanların rahat kullanımı için tasarlanan bir üründür. Kablosuz modelin ergonomik tasarımı sayesinde kullanımı kolaydır.

10 m Hareket İmkanı

M191 kablosuz olarak 10 metreye kadar bağlantı sunar. Çalışma sırasında bilgisayara yakın olma gereksinimini ortadan kaldıran ürün, akıllı televizyon yönetimi için de işlevseldir. Anlık ve hızlı veri akışı sağlar.

Yüksek Hassasiyet Sunan Optik

Optik algılayıcılı model, farklı özelliklere sahip yüzeyler üzerinde başarısını sürdürür. Ekranda akıcı sürükleme ve doğru imleç deneyimi için yüksek hassasiyet sunar.

Hızlı ve Anlık Kaydırma

Satırlar arasında dolaşırken, internette arama yaparken hızlı kaydırma sayesinde zamandan tasarruf edersiniz. Kolay gezinme sağlayan üstün performansı ile bir mouse modelinden tüm beklentilerinizi karşılar.

Kurulumu Saniyeler Sürer

USB portuna alıcı takıldığı anda kullanıma hazır hale gelen Logitech M191 ile ekstra bir işlem yapmanız gerekmez. Farklı cihazlara alıcıyı takarak, anlık olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Her İki Ele Uygun

Anatomik yapı göz önüne alınarak tasarlanan model, sağ ve sol elde kullanıma uygundur. Solak insanlara da tıpkı sağ elde olduğu gibi konforlu gezinme imkanı sunar.

Gelişmiş Buton Tasarımı

Sağ ve sol tıklamanın yanı sıra orta tekerlek ile kaydırma sağlar. 3 butonlu tasarım, belge ve proje çalışmalarında detaylara hakim olma konusunda avantajlıdır.

Şık ve Dayanıklı Dizayn

Laptop, masaüstü bilgisayar, smart TV gibi USB bağlantısı bulunan ve destekleyen tüm cihazlarda kullanılır. Aynı zamanda şık ve modern tasarım çizgileri ile dayanıklı materyal bir araya gelir.

Özellikler

  • Ürün: Logitech M191 mouse
  • Renk: Mavi
  • Hassasiyet: 1000 DPI
  • Kullanım: Sağ ve sol el
  • Port: USB
  • Bağlantı mesafesi: 10 m
  • Özellikler: Optik, kablosuz, 3 butonlu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.