MSI Optix MAG274QRF 27 inç 165 Hz 1ms (HDMI+Display) G-Sync WQHD IPS LED Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Tekra Bilişim Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

En Zorlu Oyunlar için En Dayanıklı Monitör

En özenli ve zorlu kalite testlerinden geçirilerek tasarlanan MSI Optix MAG274QRF, dayanıklılık ve sağlamlık için geliştirilir. Kullanıcılarına oyunda rekabet avantajı sunan monitör, basit kurulumu ve kullanıcı dostu Ara yüzü ile giriş seviyesindeki oyuncular için idealdir.


MSI Optix MAG274QRF ile Tüm Zaferlerinizi Görselleştirin

165 Hz yenileme hızı ve 1 ms GTG tepki süresine sahip olan model, akıcı ve kesintisiz oyun deneyimi için tasarlanır. WQHD çözünürlük (2560 x 1440) ve Quantum Dot teknolojisiyle donatılan cihaz, eşsiz görüntülere imza atar. 


Her Anı En Net Hâliyle Görüntüleyin

Ürün, hızlı IPS ekranıyla monitörde bulanıklık oluşumunu engeller. Kristal netliğinde görüntü kalitesi, hızlı hareket gerektiren oyunlarda oyuncuların karar vermesini kolaylaştırır. 


Dört Kata Kadar Daha Hızlı Monitör Deneyimi  

Modelin Rapid IPS ekranındaki sıvı kristalleri, baş döndüren yükseklikteki hızıyla yanıt süresini 1 ms GTG değerine kadar düşürür. Geleneksel sıvı kristallerden dört kata kadar daha hızlı olan monitör, bulanıklığı tamamen ortadan kaldırır. 


Gerçekçi Görüntülerle Göz Kamaştıran Ekran 

MSI Optix MAG274QRF monitörde kullanılan Quantum Dot teknolojisi, bir milyardan fazla renkten oluşan inanılmaz netlikteki geniş renk yelpazesiyle olağanüstü renk deneyimini mümkün kılar. Işığı absorbe edebilen nanokristaller olarak tanımlanan Quantum Dots, ışığı emerek hassas ve gerçekçi görüntüler sunar. 


IPS Ekran Teknolojisi

Üründe farklı açılardan bakıldığında görüntü bozulması ve renk kaymasını minimuma indiren IPS panel kullanılır. IPS panel, en gerçekçi sahneler için ekran parlaklığı ve rengini anında optimize edebilir. 

165 Hz Ekran Yenileme Hızı

Optix MAG274QRF, 165 Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresi ile kullanıcılardan tam not alır. Model hızlı ve hassas hareketler gerektiren espor oyunlarında bile rekabet avantajı sunar. 

Mükemmel Ergonomi ve Uyum

Oyun deneyiminde ergonomi için geliştirilen monitör, oyun oynarken eğilebilir (-5°~20°), yükseltilebilir (0~100mm) ve yatay (-75°~75°), dikey (-90°~90°) eksende döndürülebilir. 

Teknik Özellikler

 • Ekran boyutu: 27 inç
 • Çözünürlük: 2560 x 1440 (WQHD)
 • Ekran yenileme hızı: 165 Hz
 • Renk sayısı 1,07 milyar
 • VESA uyumluluk: Var
 • Ekran teknolojisi: Rapid IPS
 • Görüntü oranı: 16:9
 • Tepki süresi: 1 ms
 • Kontrast oranı: 1000:1
 • Anti-glare teknolojisi: Var
 • Bağlantı: 2 x USB 2.0 Type A, 1 x USB 2.0 Type B, 1 x Type C, 2 x HDMI, 1 x Display Port
 • Boyutlar: 532,7 x 614,9 x 206,7 (Y x G x D) mm
 • Ağırlık: 6,05 kg
 • HDR: HDR ready

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.