Samsung WW90T3040BW AH A+++ 1400 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dijital İnverter Teknolojisi

Samsung WW90T304BW/AH A+++ 1400 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi dijital inverter teknolojisi sayesinde daha uzun süreli bir kullanım sunar. Universal motorlara göre daha güçlü bir teknolojiye sahip olması nedeniyle daha hızlıdır. Ayrıca zamanla yıpranan fırçalar bulunmaz.

Sessiz Çalışma Stili

Dijital inverter teknolojisi yalnızca güçlü bir performans değil aynı zamanda sessiz bir kullanım da sunar. Güçlü mıknatıslar sayesinde sessizce çalışarak enerji tasarrufu sağlar. 

Temiz Kazan ile Daha Temiz Çamaşırlar

Temiz kazan özelliği sayesinde makinenin içerisinde deterjan ve kir kalıntıları kalmaz. Böylece çevre dostu bir kullanım sunarken kıyafetlerinizin daha temiz bir kazanda yıkanmasına zemin hazırlar.

Gecikmeli Bitirme Özelliği

Gecikmeli bitirme özelliği, yıkama programının erken bitmesi sonucu giysilerinizin nemli kalmasını önler. Suda beklemiş ve küf gibi kokan giysiler yerine, taptaze ve mis gibi kokan giysileriniz olur.

14 Farklı Program

Samsung WW90T304BW/AH A+++ 1400 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi 14 farklı programa sahiptir. Bu sayede giysilerin türüne göre ayarlama yapabilir ve kıyafetlerinizi daha uzun süre yıpranmadan kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Yıkama Kapasitesi: 9 kg
  • Panel Ekran: LED
  • Bitiş Geciktirme: Evet
  • Motor: DIT
  • Sıkma Hızı: 1400 rpm

Genel Özellikler

Enerji Sınıfı
A+++
Maksimum Devir Hızı
1400
Yıkama Kapasitesi
9 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.