Altus AL 362 313 L No-Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

BEYAZ EŞYA MERKEZİ DAY.TÜK.MAL.PAZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yiyeceklerinizi İlk Günkü Tazeliğinde Koruyan No-Frost Teknolojisi

Yiyeceklerinizin tazeliğini uzun süre koruyan No-Frost teknolojisine sahiptir. Yiyeceklerinizi karlanma, buzlanma ya da terleme olmadan uzun süre muhafaza edebilirsiniz. No-Frost buzdolabında buz eritme olarak da bilinen defrost işlemi otomatik olarak yapılır.

Sağlıklı Saklama Koşulları

Çift kapılı olarak tasarlanan AL 362 buzdolabı hem dondurucu hem de soğutucu bölümlerinde gıdalarınızı optimum saklama koşullarında muhafaza eder.  Modelin soğutucu bölümlerinde sebze meyvelerin taze kalmasını sağlayan sebzelik ve yumurtaların güvenli biçimde depolanmasını destekleyen yumurtalık bölmeleri mevcuttur.


Sıcaklık Sensörleriyle İdeal Sıcaklık Deneyimi

İleri Altus teknolojisiyle geliştirilen buzdolabının dondurucu ve soğutucu bölmeleri, ürünün içerisindeki sıcaklığı algılayan ve sabit kalmasını sağlayan sensörlerle donatılır. Modeli içeriden ve dışarıdan destekleyen sensörler sayesinde buzdolabınızın performansı yiyeceklerinizin tazeliği uzun süre korunur.

Geniş İç Hacim

Ürün 240 lt soğutucu ve 73 lt dondurucu hacmi olmak üzere toplamda brüt 313 litrelik iç hacme sahiptir. Model ailenizin temel gıda ihtiyaçlarını problemsiz biçimde depolayabilir.

Sade Tasarım

Beyaz rengin naif ve sade yapısını yansıtan AL 362, mutfaklarınızın mevcut dekorasyonuna zarif biçimde uyum sağlar. Standart buzdolabı ölçülerine sahip olan model, mutfaklarda buzdolabı için ayrılan yerlere kolaylıkla yerleştirilebilir.

İşlevsel Özellikler

Kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşımayı hedefleyen üründe kapı yönü çevirebilme ve kapı açık uyarısı gibi işlevsel detaylara yer verilir. Hızlı soğutma, tatil fonksiyonu, hızlı dondurma gibi fonksiyonlarla bir buzdolabıyla ilgili beklentileri sorunsuz biçimde karşılayan model günde iki kilogram buz yapabilir.  

Uzun Ömürlü Buzdolabı

Modelin üretiminin her aşamasında üst seviye kalitedeki malzemeler kullanılır. Altus güvencesiyle kullanıcıların beğenisine sunulan ürün uzun yıllar boyunca ilk günkü güçlü performansını sergilemeye devam eder.

Düşük Enerji Tüketimi

Model yıllık 276 kWh enerji tüketimiyle bütçe dostu bir yaklaşım sergiler. Buzdolabının daha az enerji tüketmesi doğanın korunmasına da katkıda bulunur.

Teknik Özellikler

  • Ürün tipi: İki kapılı No-Frost 
  • Brüt hacim: 313 lt  
  • Tatil modu: Var  
  • Hızlı soğutma modu: Var  
  • Hızlı dondurma modu: Var 
  • Kapı yönü değiştirme: Var  
  • Sebzelik: Var  
  • Günlük buz yapma kapasitesi: 2 kg 
  • Kapı açık alarmı: Var 
  • Boyut: 172 x 59,5 x 65,5 (Y x G x D) cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.