Maisto Tech Mercedes-Benz Unimog 82301 Uzaktan Kumandalı Kamyon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kumandalı Mercedes-Benz Unimog İtfaiye Kamyonu

Dünyanın en önemli markalarından biri olan Maisto, uzaktan kumandalı araç modelleriyle her çocuğun vazgeçemeyeceği uzaktan kumandalı araba modelleri tasarlar. Ayrıca ürünlerini tasarlarken; çocuklarınızın beceri koordinasyonunun gelişmesine de katkı sağlamaya özen gösterir. Detaylı tasarıma sahip bu Mercedes-Benz Unimog U5000 kamyon, neredeyse her zorluğa göğüs germek için yapılmıştır.

Full Fonksiyon Kumanda ile Kontrol Sizde Olur

Bu güzel uzaktan kumandalı Unimog itfaiye aracı, büyük makineleri ve itfaiye araçlarını seven çocuklar için mükemmel bir oyuncaktır. Bir Unimog kamyonu, birçok farklı arazi türünde kullanılabildiği için itfaiye aracı olarak da kullanılan büyük bir arazi aracıdır. Bu uzaktan kumandalı itfaiye aracı, yanan farlara sahiptir ve çok detaylı bir tasarımdan oluşturulmuştur.

Özellikler

5 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.
Piller:

  • Araç 4 x AA 1,5V (dahil değil)
  • Kumanda 2 x AA 1,5V (dahil değil)
Kutu İçeriği
  • Araç x 1
  • Kumanda x 1
  • Kullanım Kılavuzu x 1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.