Shopping Fest

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Nasıl Oynanıyor?

Çocukların sosyal yeteneğini geliştiren Shopping Fest iki farklı oyundan oluşuyor. İlk oyunda kutu içinden çıkan tüm kartlar ters bir biçimde yere konuluyor ve sırayla kartlar çekilerek alışveriş listelerinde var olan ürünler bulunmaya çalışılıyor. İkinci oyunda ise 6 kategoriden oluşan alışveriş listelerindeki ürünler gruplandırılıyor.

Eğlenceli Oyun Sizlerle

Çocuklarla beraber vakit geçirmek için harika bir alternatif olan hafıza ve eşleştirme oyunu Shopping Fest, evinizdeki yerini alsın. Eğitici özellikleri sayesinde aileler tarafından sıklıkla tercih edilen oyun, Türkçe ve İngilizce seçeneğiyle geliyor.

Keyif Dolu Bir Alışveriş

Shopping Fest çocukların hem aile üyeleri hem de arkadaşlarıyla rahatlıkla oynayabileceği bir oyun. Renkli ve sade tasarımıyla kısa sürede öğrenilen bu oyun, eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Hafıza Geliştirmek İçin Önemli

İnce motor becerilerden, hafıza geliştirmeye kadar çocukların yeni bilgiler öğrenmesine katkıda bulunan oyun, özel tasarımlı hali ile satışa sunuluyor

Pek Çok Beceriyi Destekliyor

Shopping Fest oyunu çocukların gözlem yeteneğini geliştiriyor, konsantrasyon ve dikkat becerilerini destekliyor. Aynı zamanda oyun, hafıza ve eşleştirme becerileri üzerinde olumlu etkiler yapıyor.

Ürünün Özellikleri

  • Yaş: 3-7
  • Oyuncu sayısı: 2-6
  • Oyun türü: Hafıza ve eşleştirme
  • Dil seçenekleri: Türkçe ve İngilizce

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SHOPPİNG FEST
Üretim Yeri
Çin
Yaş Grubu
3-7
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SHOPPING
Henüz yorum yok