Maxi-cosi 0-7 Yaş Beryl Oto Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

GRUP BEBEK ÜRÜNLERİSAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.-153357

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ürün Durumu

Doğumdan itibaren 25 KG'a kadar (yaklaşık 7 yıl) uygundur Yenidoğan için iç küçültücü (0-13 KG) Sürüş yönü tersine modda kurulum: 0-13kg, sürüş yönüne modda: 9-25kg Basit ayarlanabilir baş desteği ve doğumdan itibaren uygun 5 noktalı emniyet kemeri Yenilikçi açık kemer sistemi Baş kısmında AirProtect yan darbe koruması Omuz bölümünde G-Cell yan darbe koruması 5 pozisyon ayarlanabilir oturma ve yatma pozisyonu Isofix veya otomobilin üç noktalı kendi kemer sistemi ile; tüm araçlar ile uyumludur ISOFIX baza dahil Koltuğun doğru ve güvenli kurulumu için göstergeler Yıkanabilir ve kemer sistemi sökülmeden kolay çıkarılabilen kılıf .

Sürüş Yönünün Tersine veya Sürüş Yönüne Kurulum

Beryl oto güvenlik koltuğu, çocuğunuzun arkaya veya öne bakarak yolcuyluk etmesine olanak sağlar. Beryl, 13 KG'a kadar sürüş yönünün tersine ve 9 KG - 25 KG arası sürüş yönüne dönük olarak kullanılabilir ve ikisi arasında geçiş yapmak kolaydır. G-Cell ve AirProtect yan darbe teknolojisi Maxi-Cosi olarak güvenlikten ödün vermiyoruz. Bu yüzden Beryl'i yenilikçi patentli G-CELL teknolojimizle donattık. Bu yüksek performanslı altıgen hücre yapısı, maksimum yan darbe koruması için esnekliği ve gücü birleştirir. Sonuç olarak, bir yandan çarpışmada daha fazla yan darbe emer ve böylece bebeğinizi daha da güvenle korur.Ayrıca baş destek bölümündeki patentli AirProtect yan darbe koruması, baş yaralanma riskini %20 oranında azaltır . Çocuğunuz ile birlikte büyüyen açık emniyet kemer sistemi . Çocuğunuz ile birlikte büyüyen açık sistem 5 noktalı emniyet kemerinin ayarlanması kolaydır ve doğumdan yaklaşık 7 yaşına kadar doğru kurulum ve güvenli bir sürüş sağlar. 

Maxi-Cosi Beryl Oto Koltuğu

Doğumdan itibaren 7 yaşına kadar kullanım G-Cell ve AirProtect ile maksimum güvenlik Araç emniyet kemeri veya Isofix baza ile kolay kurulum Çift yönlü kullanım imkanı Yenilikçi açık kemer sistemi . Grup 0+/1/2 Doğumdan yaklaşık 7 yaşına ve 25kg'a kadar olan çocuklar için uygundur.

Çocuğunuz ile Birlikte Büyüyor

Maxi-Cosi, daha uzun süreli kullanım ve güvenli, konforlu seyahat için bebeğinizle birlikte büyüyen Maxi-Cosi Beryl oto güvenlik koltuğunu tasarladı. Doğumdan yaklaşık çocuğunuzun 7 yaşına kadar uyacak şekilde kolayca ayarlanabilen, arkaya dönük ve öne bakan konumlara sahip ihtiyacınız olan tek araba koltuğudur. Beryl, maksimum yan darbe koruması G-CELL ve kafalıkta AirProtect teknolojisini kullanır ve bir çarpışma durumunda size en üst düzeyde güvenlik sunar. Ayrıca, rahatınız için tüm arabalara ISOFIX veya aracınızın 3 noktalı emniyet kemerini kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde uyum sağlar. Doğumdan yaklaşık 7 yaşına kadar Maxi-Cosi Beryl, çıkarılabilir iç küçültücü sayesinde (doğumdan 13kg'a kadar) doğumdan yaklaşık 7 yaşına kadar, araba ile yolculuğu 5 yatma pozisyonu ile güvenli ve konforlu hale getirmek için tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MAXİ-COSİ BERYL OTO KOLTUĞU 0-7 YAŞ
Üretim Yeri
ÇİN
Kademeli Baş Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Güvenlik Sertifikası
VAR
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
KOYU GRİ
Renk
KOYU GRİ
Ana Renk
KOYU GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MAXİ COSİ
Henüz yorum yok