Ugreen USB to USB Data ve Şarj Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Süper Hızlı

Ugreen USB to USB data kablosu; taşınabilir hard disk, web kamera ve notebook soğutucu gibi aygıtlarınıza bilgisayar üzerinden bağlantı kurmanızı sağlar. Aynı zamanda altın uçlu konnektörleri ve dayanıklı kablosu ile veri aktarımını en iyi şekilde sağlar.

Kolay Kullanım

Ugreen USB 2.0 data ve şarj kablosu, çeşitli çevre birimlerini bir ana bilgisayara (Mac veya PC) bağlamayı destekler. Harici hard disk kutularına, yazıcılara, modemlere, kameralara ve diğer USB uyumlu cihazlara uygun bağlantılar sunar.

Tak ve Çalıştır

Tak ve çalıştır tasarımı, kurulumunun kolay olduğu anlamına gelir. Süper hızlı USB 2.0, 480 Mbps’e kadar yüksek veri aktarım hızı sunar. 


Hatasız Veri İletimi

Altın kaplama konnektörü, folyo ve örgü korumanın kombinasyonuyla beraber, üstün kablo performansı, hatasız veri iletimi sağlar.

Özellikler

  • Arayüz: USB 2.0
  • Kablo Boyu: 1 Metre
  • Model kodu : 10309
  • Veri Aktarım Hızı: 480 Mbps

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.