Ldnio XS07 Micro Hızlı Şarj Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Amaçlı Kullanım

Telefon ve diğer elektronik cihazları hızlı bir şekilde şarj etmek için kullanılan ürün, aynı zamanda tablet veya telefondan bilgisayara veri aktarmak için kullanılabilir.

Engelsiz Akım Hızı

En yoğun ve uzun kullanımlarda üstün performans sergileyen hızlı şarj kablosu, yüksek veri iletimine sahiptir. Şarj verimini ve hızını büyük ölçüde iyileştirir ve en güvenli hızlı şarjı sağlar.

Özel Tasarım Detayları

Estetik ayrıntılar düşünülerek üretilen micro hızlı şarj kablosu, bükülme ve kopmalara karşı dayanıklı yapısı sayesinde üstün performans gösterir.

En Hızlı Veri İletimi

Micro hızlı şarj kablosu kaliteli bağlantı noktalarına sahiptir. Veri aktarımını en hızlı şekilde yapan kablo, aynı zamanda mümkün olabilecek en hızlı şarjı sağlar.

Katlanması Kolay 

Kırılmalara karşı özel bir kombinasyona sahip olan hızlı şarj kablosu, dolaşmama özelliğini ile pratik bir kullanım sağlar. Ayrıca tüm micro girişli telefon, bilgisayar ve tablet gibi tüm teknolojik cihazlar ile eşsiz bir uyum yakalar.

Üstün Kaliteli Tasarım

Dayanıklı bir yapıda üretilmesi için en sıkı kalite testlerinden geçen micro şarj kablosu, yüksek kalitede bağlantı noktalarına sahiptir.

Güçlü Materyaller ile Güvenli Kullanım

Micro şarj kablosu, ekstra dirençli malzemeler kullanılarak üretilir. En iyi malzemeler kullanılarak üretilen micro hızlı şarj kablosu, uzun ömürlü kullanım sağlar.

Çevre Dostu Özellikler 

Micro hızlı şarj kablosu, tam 18 Watt enerji gücüne sahiptir. Bu sayede en hızlı şarjı sağlayan kablo, doğa dostu malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: USB
  • Kullanım Tipi: Yedekleme ve Data Aktarım
  • Kablo Tipi: Micro
  • Güç: 18W
  • Uzunluk: 1 metre
  • Marka: LDNIO

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.