Ldnio XS07 Lightning Hızlı Şarj Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Lightning Cihazlar ile Tam Uyumlu

Gelişmiş şarj teknolojisi ile donatılan kablo, lightning konnektörüne sahip cihazlar ile tam uyumlu bir yapı sunar. Cep telefonu, tablet ve taşınabilir elektronik cihazlarını ultra hızlı şarj edebilir, üstün performansın tadını çıkarabilirsiniz.

Güvenli Şarj Teknolojisi

Şarj akımını koruyan kablo, aşırı ısınma ve kısa devre gibi sorunların önüne geçer. Şarj işlemi tamamlandığında güç akımını otomatik durdurarak batarya ömrünün korunmasına destek olur.

Kablo Çözme Derdinden Kurtulun

18W güç ile cihazınızı şarj eden kablo, dolaşmama özelliğine sahiptir. Portatif kullanımlarda büyük kolaylık sağlayan özel tasarım kullanıcılardan tam not alır.

USB Portu Bulunan Tüm Cihazlara Bağlayın

Yüksek kaliteli bağlantı noktaları ile bir adım öne çıkan ürün, verilerinizi kesintisiz ve net şekilde aktarmanız için elverişlidir. USB portu bulunan tüm cihazlara ses, görüntü ve belge gibi dosyalarınızı senkronize edebilir, verilerinizi güvenli şekilde saklayabilirsiniz.

Güçlü Malzeme Yapısı

TPE malzemeler ile güçlendirilen kablo, kopmalara ve bükülmelere karşı dayanıklıdır. Yassı görünümde tasarlanan kablo, sağlam materyal yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar.

Çevre Dostu ve Yüksek Kaliteli Materyal 

Çevre dostu malzemelerden üretilen şarj ve veri kablosu, mavi renkli olarak tasarlanmıştır. Şık görünümü ve sağlıklı materyal yapısı ile kullanıcılardan tam not alan kabloyu, cihazlarınızı şarj etmek için güvenle tercih edebilirsiniz.

İdeal Uzunluğu ile Kullanışlı

İdeal kablo uzunluğu, şarj sırasında cihazlarınızı kullanmanız için olanak tanır. 1 metre uzunluğundaki kablo sayesinde şarj işlemi devam ederken oyun oynayabilir, telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

Yıpranmalara Dayanıklı Paslanmaz Uçlar

Güçlendirilmiş kablo uçları aşınma ve yıpranmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Paslanmaz malzemelerden imal edilen kablo uçları ile kaliteli bağlantı elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Güç: 18W
  • Renk: Mavi
  • Kablo Uzunluğu: 1 metre
  • Kablo Ucu: Lightning
  • Dolaşmama Özelliği: Var
  • Bağlantı Tipi: USB
  • Kullanım Amacı: Hızlı şarj ve veri aktarımı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.