Ldnio LS422 Micro Hızlı Şarj Kablosu 2 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

2 Metre Uzunluğunda Kablo Avantajı

Evde, iş yerinde şarj etmek için kullanırken prizde bırakıp dolmasını beklemenize gerek olmaz. 2 metre uzunluğundaki kablosu masada ve koltukta otururken rahatça telefonunuzu kullanmanızı sağlar.

Özel Tasarım Kablo Yapısı

Cep telefonu ve tablet şarjı için kullanılan kablo özel olarak tasarlanır. Kopma ve bükülmelere karşı güvenle kullanılabilir.

Çevre Dostu Malzeme

Şarj ve veri paylaşımı sırasında kullanırken elastik ve yumuşak yapısıyla uzun ömürlüdür. Kablo üretilirken çevre dostu malzemeler tercih edilir.

90 Derecelik Açılı Kablo Ucu

Tablet veya telefonda şarj yaparken oyun oynamaya ara vermenize gerek kalmaz. Kesintisiz olarak oyun keyfinize devam edebilmeniz için 90 derecelik açıya sahip kablo ucuyla üretilir.

Hızlı Şarj İmkanı

LDNIO hızlı şarj kablosu iş amaçlı olarak yapılan görüşmeleri, ders takibini ve müzik keyfini kesintisiz olarak sürdürmenize yardımcı olur.

Tüm Akıllı Cihazlarla Uyumlu

Evdeki tüm akıllı cihazlarla uyumlu olarak kullanılır. Birçok farklı kablo yerine tek bir kablo sayesinde rahat edersiniz.

Pratik Kullanım Avantajı

Kabloyu takar takmaz veri paylaşımı yapabilirsiniz. Aynı zamanda şarj etmek için de kullanılır. Boyutları çantada ve cepte taşımaya uygundur. Kablo dolaşmaması için özel olarak dizayn edilir.

Hızlı Veri İletimi

Daha hızlı veri iletimi sağlayabilmesi için özel olarak tasarlanır. Yüksek akım şarjını destekleyen yapıdadır. Kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilir.

Teknik Özellikler

  • Kablo Tipi: Micro
  • Akım: 2.4A
  • Kablo Uzunluğu: 2 metre
  • Paket İçeriği: 1 tane hızlı şarj kablosu
  • Hızlı Şarj Özelliği: Var
  • Kablo Yapısı: Örgü
  • Kullanım Amacı: Şarj ve veri senkronizasyonu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.