Ldnio LS361 Type-c Hızlı Şarj Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Type-C Cihazlar ile Tam Uyumlu Yapı

Type-C girişe sahip cep telefonu, tablet ve taşınabilir elektronik cihazlar ile %100 uyumlu bir yapı sunar. Yüksek hızlı şarj ve veri aktarımını destekleyen kablo ile uyumlu elektronik cihazlarınızı şarj edebilir, üstün performanslı şarj deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Hızlı Şarj Performansı ile Tam Not Alır

Kayıpsız şarj aktarımı sunan kablo, kısa sürede batarya doldurma işlemini tamamlar. 2.4A güç aktarımı ile bir adım öne çıkan ürün, kullanıcıların hızlı şarj beklentilerini tam anlamıyla karşılar.

Güçlendirilmiş Gövde Yapısı ile İç Kabloları Korur

TPE yapılı kablo, güçlendirilmiş gövdesi sayesinde kopmalara ve bükülmelere karşı dayanıklıdır. Esnek gövde, hassas iç kabloları güvenli şekilde koruyarak uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar.

Geniş Kullanım Alanı ile İdeal

Esnek dokusu ile hareket özgürlüğü sunan ürünü evde, ofiste, arabada ve dışarıda şarj ihtiyaçlarınızı karşılamak için güvenle tercih edebilirsiniz. Gittiğiniz her yerde elektronik cihazlarınızı şarj edebilir, tam performansın tadını çıkarabilirsiniz.

Net ve Kesintisiz Veri Aktarımı

Net ve kesintisiz veri aktarımı sunan kablo, verilerinizi güvenli şekilde farklı cihazlara transfer etmenize yardımcı olur. Ses, görüntü ve belge gibi dosyalarınızı USB portunu bağlayabileceğiniz tüm cihazlara zahmetsizce ve hızlı şekilde aktarabilirsiniz.

Güçlü Senkronizasyon Performansı

Senkronizasyon için ideal olan kablo ile elektronik cihazlarınızı birbirlerine kolayca bağlayabilirsiniz. Güçlü bağlantı sunan ürün, son teknoloji ile donatılan özellikleri sayesinde tüm aktarım ve senkronizasyon işlemlerini sorunsuz şekilde tamamlar.

Kullanışlı ve Şık Tasarım Detayları

Beyaz renkli olarak tasarlanan kablo, elektronik cihazınıza estetik görünüm kazandırır. İdeal kablo uzunluğu ile kullanıcılardan tam not alan ürün, şarj sırasında cihazınızı kullanmanıza olanak tanır. 1 metre uzunluğundaki kablo sayesinde şarj seansları için yakın priz arama derdinden kurtulabilirsiniz.

Paslanmaz Uç ile Konforlu Kullanım

Yüksek kaliteli malzeme yapısına sahip uçlar aşınma ve yıpranmalara karşı dayanıklıdır. Paslanmaz uçlar yüksek kaliteli bağlantı sunarak kullanıcısına her açıdan avantaj sağlar.

Teknik Özellikler

  • Kablo Yapısı: Güçlendirilmiş deri gövde
  • Kablo Ucu: Type-C
  • Renk: Beyaz
  • Şarj Akımı: 2.4A
  • Kablo Uzunluğu: 1 metre
  • Kullanım Tipi: Hızlı şarj ve veri aktarımı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.