Ldnio LS361 Micro Hızlı Şarj Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Uzun Ömürlü Kullanıcı Deneyimi

Akıllı telefonlara yönelik ürettiği aksesuarlar ile dikkat çeken LDNIO’nun tasarladığı hızlı şarj kablosu uzun ömürlü kullanıcı deneyimi sunar. Yüksek kaliteli materyallerden üretilen, güçlendirilmiş gövde yapısına sahip olan model sade tasarımıyla da kullanıcıların beğenisini kazanır.

Hızlı ve Güvenli Şarj Kabiliyeti

Bir metre uzunluktaki kablo hızlı ve güvenli şarj kabiliyeti sayesinde dört dörtlük kullanım ortaya koyar. Şarj ve veri aktarımı için geliştirilen ürün herhangi bir kopma yaşamadan kayıpsız şekilde akıllı cihazlarınızı şarj etmenizi sağlar. Kablo cihazlarınızı akım koruma özelliğiyle koruyarak aşırı ısınma benzeri sorunların önüne geçer.


Esnek Kablo Yapısı

Benzersiz PVC materyalden üretilen hızlı şarj kablosu son derece esnek yapıdadır. Kopmalara ve bükülmelere karşı yüksek dayanıklılık gösteren ürün, dıştan içe doğru dört katmandan oluşur. Kablonun en dış katmanında su geçirmez PVC kaplama yer alırken onun hemen altında ürüne esneklik kazandıran ve bükülme sonucu kopma ya da kırılma meydana gelmesini engelleyen elastik katman bulunur.

Paslanmaz Materyal Avantajı

Hızlı şarj kablosunun bağlantı noktalarında paslanmaz materyaller tercih edilir. Uzun süreli kullanımlarda bile paslanma sorunu yaşamanıza izin vermeyen ürün, 10.000’den fazla testten geçerek güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamıştır.

Micro-USB Bağlantı Noktası

Bir metre uzunluğu sayesinde prize ve güç kaynağına yakın olma zorunluluğunu ortadan kaldıran kablonun bir ucunda micro-USB girişi, diğer ucunda ise USB-A girişi bulunur. Micro-USB girişine sahip Android işletim sistemli akıllı telefonlar için uygundur. Kabloyu kullanarak micro USB ve USB-A bağlantısını bünyesinde barındıran cihazlar arasında veri aktarımı yapmanız da mümkündür.

Sıra Dışı Hızlı Şarj Deneyimi

2,4A akım ile çalışan ve kullanıcılara hem daha iyi hem de daha hızlı bir şarj deneyimi sunan bir metre uzunluktaki micro-USB kabloyu taşınabilir şarj cihazlarıyla birlikte kullanarak gün içindeki hareket kabiliyetinizi rahatça artırabilirsiniz.

Teknik Özellikler 

 • Marka: LDNIO
 • Model: LS61
 • Ürün tipi: Şarj ve veri aktarımı
 • Uzunluk: 1 m
 • Renk: Beyaz
 • A kablo ucu: micro-USB
 • B kablo ucu: USB-A
 • Kutu boyutu: 220 x 45 x 20 mm
 • Katman sayısı: Dört
 • Dış kaplama materyali: Su geçirmez materyal
 • Akım: 2,4A

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.