Ldnio LS361 Lightning Hızlı Şarj Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Lightning Girişli Cihazlar İçin Hızlı ve Güvenli Şarj 

1 metre uzunluğundaki hızlı şarj kablosu, lightning girişli mobil cihazlar için özel olarak tasarlanır. Hızlı ve güvenli şarj deneyimi için ileri teknolojik özelliklerle donatılan şarj kablosu yüksek iletkenlik, dayanıklılık ve sorunsuz veri transferi gibi özellikleriyle kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkarır.

Uzun Ömürlü Performans

Mobil cihazlara yönelik tasarımlarıyla kullanıcılardan tam not alan LDNIO tarafından üretilen model, güçlü yapısıyla uzun ömürlü kullanım avantajı sunar. Ürünün kablo gövdesi ve giriş/çıkış uçlarında üst düzey kalitedeki materyallerden faydalanılır. Modelin dış yüzeyinde kullanılan ekstra dayanıklı PVC kaplama, kablonuzu bükülmeye ve dolaşmaya karşı daha dayanıklı hâle getirir.

Hızlı Şarj Deneyimi

Hızlı şarj performansı ortaya koymak amacıyla geliştirilen kablo, birçok kalite kontrol testinden başarıyla geçer. Ürün tüm akıllı cihazlarınızı mümkün olan en yüksek hızda bataryalarına zarar vermeden şarj edebilir.

Esnek ve Su Geçirmez Kablo

LS361 şarj kablosunun tasarımında kaliteli malzemeler kullanılır. Ürünün kalay kaplı topraklama teli, gerilme direnci artırılmış kalın bakır tel ile çevrelenir. Bakır teller hassas yalıtım katmanı ile kaplanır. Kablonun elastik PVC tabakası su geçirmez yapıdadır. PVC katmanın su geçirmez özellikte olması güvenli kullanımı destekler.

Paslanmaz Yapı

Modelin konnektör uçları alüminyum alaşımlı malzemeden üretilir. Oksidasyon ve kumlama işlemleri aracılığıyla üretilen kablo, 10.000’in üzerinde takma çıkarma testinden başarıyla geçer. Birçok dayanıklılık testine tabi tutulan ürün ile sık sık şarj kablosu değiştirme problemi ortadan kalkar.

Kayıpsız Veri Aktarımı

Kabloda USB-A ve lightning olmak üzere iki konnektör uç bulunur. Akıllı cihazını şarj ederken veri aktarımını da mümkün kılan ürün, tüm formatlardaki dosyaları mobil cihazdan bilgisayara aktarmanıza izin verir. 

Teknik Özellikler 

  • Marka: LDNIO
  • Model: LS361
  • Ürün tipi: Şarj ve veri aktarımı
  • Uzunluk: 1 m
  • Renk: Beyaz
  • A kablo ucu: Lightning
  • B kablo ucu: USB-A
  • Kutu boyutu: 220 x 45 x 20 mm
  • Akım: 2,4A

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.