Ldnio LS35 Micro Hızlı Şarj Kablosu 2 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Hızlı Şarj Desteği ile Üstün Performans

Micro girişe sahip cep telefonu, tablet ve taşınabilir elektronik cihazları şarj etmek için idealdir. Yüksek performans sergileyen kablo, veri iletimi ve hızlı şarj desteği ile öne çıkar.

Yüksek Boyutlu Dosyalarınızı Kısa Sürede Aktarın

Veri aktarımı konusunda son derece hızlı performans sergiler. Büyük boyutlu dosyalarınızı bile kısa sürede USB portu bağlayabileceğiniz cihazlara aktarabilir, verilerinizi güvenli şekilde depolayabilirsiniz.

Güçlü Senkronizasyon Desteği

Kesintisiz ve net veri aktarımı sunan kablo, senkronizasyon konusunda da kullanıcıların beklentilerini karşılar. Cihazınızı farklı elektronik aletlere senkronize etmek için çok yönlü kabloyu kullanabilirsiniz.

2 Metre Kablo Uzunluğu ile Konforlu Kullanım

Uzun kablo yapısı, şarj seansları için priz arama derdini ortadan kaldırır. 2 metre uzunluğundaki kablo sayesinde şarj sırasında cihazınızı kullanmaya devam edebilir, her ortamda konforlu şarjın tadını çıkarabilirsiniz.

Akım Koruma Özelliği

Kayıpsız hızlı şarj sunan kablo, güvenli şarj teknolojisi ile tasarlanmıştır. Akım koruma özelliği batarya dolduktan sonra güç aktarımını durdurarak kısa devre ve aşırı ısınma sorunlarının önüne geçer.

Kopmalara Karşı Dayanıklı Yapı

Elektronik cihazların batarya ömrünün korunmasına yardımcı olan kablo, yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. Uzun ömürlü kullanım imkânı sunan ürün, güçlendirilmiş gövdesi sayesinde kopmalara karşı oldukça dayanıklıdır.

Yüksek Kaliteli Paslanmaz Uçlar

Paslanmaz yapıya sahip kablo uçları, son derece güçlü yapıları sayesinde formunu uzun süre korur. Aşınma ve yıpranmalara karşı dirençli olan uçlar, yüksek kaliteli bağlantı sunarak her açıdan üstün performans sergiler.

Farklı Alanlarda Kullanım Avantajı

Esnek yapıya sahip deri kablo, portatif kullanım için idealdir. Evde, ofiste, dışarıda ve arabada rahatlıkla kullanabilir, elektronik cihazlarınızın şarj ihtiyaçlarını güvenli şekilde karşılayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Yüksek Hızlı Şarj Desteği: Var
  • Kullanım Amacı: Hızlı şarj ve veri aktarımı
  • Dış Gövde: Deri
  • Kablo Ucu Yapısı: Paslanmaya dayanıklı
  • Kablo Uzunluğu: 2 metre
  • Renk: Beyaz
  • Şarj Akımı: 2.4A
  • Kablo Ucu: Micro

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.