Ldnio LS34 Micro Hızlı Şarj Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Gelişmiş Şarj Teknolojisi ile Yüksek Performans

Micro uçlu şarj kablosu cep telefonu, tablet ve taşınabilir elektronik cihazları şarj etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek hızlı şarj ve veri aktarımını destekleyen kablo ile farklı elektronik cihazlarınızı kısa sürede şarj edebilirsiniz.

Verimli ve Kayıpsız Şarj Akımı

Şarj sırasında oluşan akım kayıplarını engelleyen kablo, her açıdan avantajlı kullanım sunar. 2.4A akım ile cihazınızı şarj eden ürün, tam performansı sayesinde bataryayı verimli kullanmanıza yardımcı olur.

Güçlü Gövde Yapısı Sayesinde Uzun Süre Kullanın

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen dış gövde, dayanıklı yapısı ile beklentileri karşılar. Güçlendirilmiş gövde yapısı hassas iç kabloları güvenli şekilde koruyarak uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar.

Verilerinizi Güvenli Şekilde Saklayın

USB portunu bağlayabileceğiniz tüm cihazlara veri aktarabilir, dosyalarınızı güvenli şekilde saklayabilirsiniz. Ses, görüntü ve belge gibi dosyaları hızlı aktarımı destekleyen kablo sayesinde kısa sürede transfer edebilir, güçlü senkronizasyon elde edebilirsiniz.

Portatif Kullanım avantajı

Evde, ofiste, arabada ve dışarıda kullanıma uygun olan kablo, portatif kullanım tarzı ile öne çıkar. Esnek yapıya sahip kabloyu gittiğiniz her yere götürebilir, şarj ihtiyaçlarınızı konforlu şekilde karşılayabilirsiniz.

1 Metre Kablo ile Konforlu Kullanım

İdeal kablo uzunluğu ile kullanıcılardan tam not alan şarj ve veri kablosu, 1 metre uzunluğa sahiptir. Uzun kablo sayesinde şarj sırasında elektronik cihazlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Akım Koruma Özelliği ile Güvenlik Sağlar

Güvenli şarj teknolojisi ile donatılan kablo, akım koruma özelliği sayesinde kısa devre gibi olumsuz durumların önüne geçer. Batarya ömrünün korunmasına destek olan akım koruması sayesinde elektronik cihazlarınızı daha güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

Paslanmaz Kablo Ucu

Yüksek kaliteli bağlantılı noktaları, paslanmaya karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Aşınma, yıpranma ve bükülmelere direnç gösteren kablo uçları, uzun ömürlü kullanım için idealdir.

Teknik Özellikler

  • Şarj Akımı: 2.4A
  • Renk: Beyaz
  • Kablo Uzunluğu: 1 metre
  • Kablo Ucu: Micro
  • Kullanım Amacı: Hızlı şarj ve veri aktarımı
  • Dış Gövde: Kopmaya dayanıklı deri

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.